Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz bolondnak, ha tényleg úgy érzem, hogy hazudik?

Figyelt kérdés

Amikor osszejottunk sirt az ex-jegyese utan, aki dobta, de idovel elfelejtette, meg hogy engem jobban szeret. De amikor megkerdeztem hogy mi lenne ha en is ugy elhagynam mint az exd, akkor azt mondta megprobalna tovabblepni. Ez szarul esett, en soha nem mondanam ezt neki, hanem hogy belehalnek, vagy nagyon fajna, vagy hogy nem akarnam elhinni, o viszont azt mondta tovabblepne, kozben az exe utan meg tenyleg kb belehalt. Osszevesztunk mert szerinte normalis hogy nem en vagyok az igazi ha elhagyom, es akkor jon majd egy olyan aki nem hagyja el, de szerintem ez nem igy van. Szerintem az aki igazan szerelmes annak van szerelmi banata miutan elhagyja a masik.

Mit gondoltok?


2018. szept. 7. 16:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hozzatennem, ahogy neki is elmondtam hogy nem akarom elhagyni errol szo sincs csak erdekelt
2018. szept. 7. 16:33
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Annak idején tudtad, hogy szamár leszel, akkor viseld méltósággal. És ne kutakodj, mert úgy is mindig azt fogod hallani tőle amit vársz, de nem az igazat.
2018. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

"megkerdeztem hogy mi lenne ha en is ugy elhagynam mint az exd"

Minek kérdezel ilyeneket?

Hü lye kérdésre hü lye válasz...

2018. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

2+


* kozben az exe utan meg tenyleg kb belehalt


Vele tudott abszolút őszinte lenni mint senkivel rajta kivül, veled nem, pont azért aki és amilyen ember vagy. Én is ezt tenném a helyébe.Pont így.

2018. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
O fel azt mondani hogy mast nem fog jobban szeretni rajtam kivul mert az exenek is ezt mondta es itt vagyok neki mar en. De en is mondtam mar az exeimnek ilyeneket de az csak az akkori mostra vonatkozott, akkor tenyleg ugy ereztem. Csak azt nem tudjuk megigerni hogy valtoztatlanok maradnak az erzelmeink, azt igen hogy mast nem tudok rajta kivul elkepzelni meg o az eletem ertelme mert most tenyleg igy is van, ha o ezt nem tudja kimondani akkor azert mert nincsenek ilyen mely erzesei.
2018. szept. 7. 16:39
 6/20 A kérdező kommentje:
Na te honnan tudod milyen vagyok? Szerintem minden ember megerdemli hogy oszintek legyenek egymassal
2018. szept. 7. 16:40
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

5 Neked tényleg ennyire homályos az értelmi képességed?


Teljesen egyértelmű az írásod alapján, hogy ez a férfi az elődödet szerette, téged meg megtűr maga mellett, hogy ne legyen egyedül. De ezt nem fogja neked megmondani, mert nem akar egyedül maradni. Ennyi.


Te írtad ki a kérdést, a saját kezedből, ordít belőle az igazság. De nem az az igazság amit te gondolsz, és eröltetni próbálsz.

2018. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mi alapjan egyertelmu? Indokold is meg
2018. szept. 7. 16:44
 9/20 anonim ***** válasza:
8 Ismerek egy ilyen embert. És tudom, hogy viszonyul az emberekhez, és hogy viszonyult a nőihez, hogy látja a világot, hogy érez és azt is, ahogy viselkedett velük, és a miérteket is. Mindent. Nem csak az ő elmondásából. Több oldalról.
2018. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De hogy jon ez az en esetemhez?
2018. szept. 7. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!