Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy olyan kapcsolat ahol sosem volt szerelem,6 évig tartson?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én hány ilyet ismerek. És még csak nem is öregek vagy akármi, velem egyidős rokonomék házasodnak így.
2019. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Simán lehet
2019. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Hányan élnek le úgy életet (!) hogy nem szeretik egymást... ez óriási ómen... mivel az életben van erre példa, kár arra várni hogy valaki megmentsen...neked kell önmagadat.
2019. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Hogy ne lenne lehetséges? Régen kb mindenki ilyen kapcsolatban élte le az életét.
2019. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ki lehet egy ilyenből szakadni, ha jön más, akibe beleszeret valamelyik fél? Vagy a biztonságérzet miatt az eredeti kapcsolatban marad?
2019. jan. 30. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb szerelem fellángolás. A kapcsolat igazi erőpróbája az amikor elmúlik a szerelem.

Ha valaki eleve szerelem nélküli kapcsolatban él az stabilabb, jobban elfogadja a másikat.

Nálam ha elmúlt a szerelem akkor általában a kapcsolatnak is vége lett, nem tudtam tolerálni a másikat.

2019. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Tovább is...
2019. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, most le fogtok pontozni engem, de én 27 éves férfiként borzongok a nagy vak szerelemtől fellángolásoktól. Szilaj gyönyörnek vége is szilaj! Tisztelet a kivételnek! :) Szerintem sokkal jobb, ha szépen lassan épül ki a bizalom és nem idealizálásból. Vágy és idealizálás után csak koppanni lehet. :) Rosszul gondolom?
2019. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
*bizalom és kötődés
2019. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Simán. Saját példám igazolja. A szerelem elnyomja az értékítéletet és nem látsz át a másik hibáin. Szerelem nélkül viszont látod a hibákat és vagy tolerálod, vagy tudtára hozod, hogy változnia kell, de legalább nem homályosít el a rózsaszín köd.

Ezért sem értem azokat, akiknél dúl a nagy szerelem és rögtön (1-2 éven belül) összeházasodnak, aztán amikor 5-6 év kapcsolat után elmúlik a szerelem, akkor jön a megsértődés, veszekedés és válás... Akkor inkább várjon az ember.

2019. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!