Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megütötte az anyját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megütötte az anyját, maradnátok vele?

Figyelt kérdés

1 éve járunk együtt, és elmesélte hogy megütötte az anyját, szerinte megérdemelte. Aztán a kutyáját is annyira, hogy bevérzett az állat szeme. Ledöbbentem, erről az oldaláról nem ismertem. Azt mondja ha ideges, akkor agresszív. Szeretem, de most megrettentem. Maradnátok ilyen emberrel?


Van más gond is vele, nem akar önállóan élni, elköltözni az anyjától, ilyen olyan kifogással jön, de már 42 éves. A volt barátnőit x idő után megcsalta mind. Azt állítja belém szerelmes és ezt nem tudja elképzelni, hogy engem is megcsaljon. Én meg azt gondolom, hogy minden nőnek ugyanezt mondta.. Olyan nehéz helyzetbe kerültem.. :( Nárcisztikus? Mert hogy valami személyiségzavara lehet, az ezek után biztos. Ezek a dolgok mostanában jöttek felszínre.


2019. jan. 31. 22:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Egek, biztosan nem. Ezt még olvasni is kiábrándító volt.
2019. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Az. Könnyen a Kékfényben köthetsz ki, ha vele maradsz. Ő egy mentálisan beteg ember.
2019. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt.
2019. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Egy hete történek ezek a dolgok, és annyira kattogok, hogy most kéne elfutni... És közben akkora csalódás.. a padlón vagyok ezek miatt. Kár hogy nem hamarabb derültek ki ezek a dolgai. :(
2019. jan. 31. 22:37
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Minél hamarabb dobbants.Férfiként is útálom az ilyen fa..kalapokat.
2019. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Azt mondja ha ideges, akkor agresszív.

Nem....... Ébresztő..

2019. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Az eset után már legalább 10x elmondta, hogy "De Téged sose tudnálak bántani". Huu.. ettől a víz is levert. Sose emelt rám kezet senki. És mostmár biztos vagyok benne hogy nem is fog. Köszi a válaszokat. (Nincs értelme próbálkoznom, hogy majd megváltozik... pedig tényleg nagyon szeretem). Jóéjt.
2019. jan. 31. 22:48
 8/37 A kérdező kommentje:
Kedves 7. válaszoló, eddig mindenki normálisan válaszolt. Vagy csak a trollok már alszanak. Neked is köszi, értettem, és igazad van! :) Jóéjt.
2019. jan. 31. 22:49
 9/37 anonim ***** válasza:
8%
Kellett az alfa, aztán csodálkozol, hogy nem "unalmas"...
2019. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Alfának nem mondanám.. :D Elég intellektuális típus.. volt..
2019. jan. 31. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!