Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok a kapcsolatotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok a kapcsolatotokban ha tudnátok, a párotok soha nem volt belétek szerelmes az 5 év alatt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én erre már az elején ráéreznék, mivel túlérzékeny vagyok, és azonnal szakítanék.
2018. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy évig sem lennénk együtt.

32/f

2018. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején megérezném és így esélye sem lenne az 5 évnek. Nem maradnék "szamár" egy kapcsolatban sem. 35+N
2018. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Ha amúgy jó a kapcsolat, akkor persze. Szerelem úgyis múlandó... nem számít sokat.
2018. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

"Ha amúgy jó a kapcsolat,"


Miben lehet egy ilyen kapcsolat bármiben is jó? Egyáltalán miről szól??? Erre nagyon kíváncsi lennék.

2018. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel semmi értelme nem lenne úgy.
2018. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

húha, erre ráeszmélni nagyon rossz lehet...

egyébként a szerelem tényleg múlandó, ha amugy mindent megad neked ezen kívül amit elvársz egy kapcsolattól, akkor átgondolandó! számtalan olyan párkapcsolat van, ahol ugyan lángoló szerelem volt az elején, de évek mulásával elmúlt.

a kérdés az, miért maradt veled akkor ennyi ideig, ha nem szerelmes? az is lehet, hogy mélyen szeret téged!

számomra a tiszta szeretet fontosabb mint a szerelem.. aki tisztán szeret, évek múlva is szeretni fog a szíve mélyén. nem mindegy, kivel és milyen módon telnek az évek, a minőségi társaságot keresd! :)

remélem tudtam segíteni! sok sikert!

2018. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kivéve ha az érdekek erősebbek. Maradtam már együtt rossz kapcsolatban azért, mert egyedül nem tudtam volna fenntartani a házat. De az ilyesmit én is előre szeretem tisztázni. Csak az a szemétség, hogy nem kaptam egyenes választ. Közölte, hogy ő nem szerelmes (amikor 3 órán át csókolózott velem), de hogy ő sose szerelmes azonnal. Fél év múlva szakítani akartam, mert még mindig nem vallott szerelmet, akkor hirtelen egyből szerelmes lett. Később voltak dolgai, ami nem jellemző egy szerelmes férfira, amikor rákérdeztem, hogy talán szégyell, mellébeszélt. Mikor később szakítani akartam, hogy már nem szeret úgy, de ez csak egy mélypont...Mindig fenntartott egy szalmaszálat, amibe kapaszkodhattam, hátha mégis szeret. 10 év után untam meg, egyrészt már nem szeretem, másrészt beleszerettem másba, most érdekes módon egyből kiderült, hogy milyen szerelmes volt belém évekig. Kár, hogy nem tudtam róla. No mindegy, szóval mesterien el tudják érni egy szerelmes nőnél érdekből, hogy ne tudjon kilépni. Meg a nők is jól tudnak maguknak hazudni, akkor is, a a férfi amúgy őszinte. Pl. nem mer szembenézni az érzéseivel. Menekül a szerelem elől. Közben meg a pasi tényleg nem szerelmes, csak kell neki az állandó lyuk és/vagy a főtt étel.
2018. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!