Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Pár hónapja összejöttem egy lánnyal, akibe habár nem vagyok szerelmes de tetszik. Jól érzem magam vele de sokszor úgy érzem, hogy a "rosszat" hozza ki belőlem. Általában pozitív személyiség vagyok, a munkahelyen a kollégákkal is jól kijövök, vannak barátaim is, akik úgymond megbecsülnek. Ezenkívül van hobbim amit szeretek, amitől jól érzem magam.

Azonban amikor vele vagyok azt érzem, hogy nem vagyok jó semmire. Gyakran analizál, kiforgatja a szavaim és állandóan a francia férfiakról beszél (ott töltött pár hónapot), hogy ők mennyire jó emberek, oda is szeretne költözni az egyetem után mert ott minden rózsaszín. Egy-egy ilyen randi után teljesen magam alatt vagyok, mintha nem lennék jó neki...pedig ő semmi mást nem csinál csak egyetemre jár és tanul. Hobbija vagy baráti köre nincs. Én mindig bátorítom, vigasztalom ha problémái vannak, mert szeretném ha jobban érezné magát. Próbáltam közös hobbit/programot keresni, de ő mindenhez negatívan állt hozzá, mindenben talált valami kifogásolni valót.

De, hogy ne csak negatív dolgokat írjak, elmondhatom róla, hogy jólnevelt, céltudatos (ami a tanulmányait illeti), gyakran határozott. Ezek vonzanak benne, ezért voltam hajlandó szemet húnyni a fent leírtak előtt.


2019. jan. 29. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem vagy szerelmes, akkor miért vagy vele?

Ennek tükrében kissé ellentmondásos az egész történet.

2019. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
szia nekem is van olyan barátom aki nem szerelmes belém mégis velem van mert szeretet van benne.
2019. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A szerelem az kialakul miután jobban megismered az illetőt. Aki anélkül, hogy ismerne valakit azt mondja, hogy szerelmes az téved...csak bejön neki külsőleg (általában a tinik csinálják ezt). Az ilyen típusú "szerelem" hamar el is múlik.

Én most ezen, az "ismerjük meg egymást" úton haladok. Külsőleg már tetszett akkor is amikor először megláttam. Ahogy kezdtünk megismerkedni, az elején szimpatikus volt, utána kimondottan tetszett és most kicsit kételkedek az érzéseimben pont a fent leírtak miatt.

2019. jan. 29. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,hogy nem gondolja át az hogy francia pasikról ábrándozik neked az nem épp okos lépés.Már ez önmagában kiverné a biztosítékot,ha férfi lennék.És még hogy oda is akar költözni...Engem vonzanak a koreai férfiak,de nem kezdenék el áradozni a barátomnak erről,vagy ha igen,akkor iránta én sem érzek tùl sokat,és hosszùtávra sem tervezek vele.Vagy csak nagyon buta vagyok.
2019. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek 99%-ának a nap fénypontja, hogy találkozik a párjával, neked meg szarabb kedved lesz tőle.

A kérdés csupán az, hogy minek vagy együtt még mindig vele, talán mazochista hajlamaid vannak.

2019. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám az ilyen nőt, nem kellenek a negatív, kritizáló, okostojás, mindet jobban tudó emberek.
2019. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, bátorítsd hogy menjen csak franciázni. Ne akarj egy ilyen lány pesztonkája lenni. Energiavámpír ez a nő.
2019. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az elején nem volt ilyen...gondolom a jobbik arcát mutatta. Ezért is mondtam, hogy én csak akkor tudok szerelmes lenni valakibe amikor már ismerem valamennyire. Sajnos az ilyenek sok kommunikáció és találkozás után bújnak elő, amikor már az ember kicsit elengedi magát és kibújik a szerepéből. Mint írtam pozitív, optimista ember vagyok, gondoltam, hogy nem súlyos...de mostanra kezd zavaró lenni.

Felkészülök a visszavonulásra.

2019. jan. 29. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokkal szakítani kell, akik csak lehúzni tudnak. Nem fogsz beleszeretni, ezt már most megmondom neked. Ha sokáig húzod a szakítást, később csak rosszabb lesz.
2019. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"A szerelem az kialakul miután jobban megismered az illetőt. Aki anélkül, hogy ismerne valakit azt mondja, hogy szerelmes az téved...csak bejön neki külsőleg (általában a tinik csinálják ezt). Az ilyen típusú "szerelem" hamar el is múlik."


Tévedés.

Amúgy meg nálad is pár hónap alatt már csak eldől, hogy beleszeretsz-e. Ha meg nem, akkor minek vagy vele?

2019. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!