Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatod hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatod hogy a párod nem az igazi? Elhanyagol? Vagy túlzottan korlátoz?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom hogy miért nem érdekli a páromat az hogy ha engem bánt valami. Azt mondja beszéljem meg valaki mással. Ne legyenek elvárásaim.
2019. febr. 1. 01:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet hogy csak egy rossz időpontban próbáltál beszélni vele?
2019. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
72%

Párod.. Maximum üritenek beléd is.. Azok mondanak ilyet.. Hézagtöltő üritő sose legyél.

58N

2019. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
24%

Manapság senki nem törődik a másik bajával. Kapcsolatban sem, családban sem, kivéve amíg kötelező, de a gyereket is hamar kizavarják a "prérire"... Majd neveli a tévé.


Meg mindenkinek megvan a maga terhe, nem kell mégegy senkinek. Neked sem az övé, neki se a tied. Ez érthető.

2019. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 A kérdező kommentje:
De én úgy érzem foglalkozok az övével is. Mindig kérdezek mindent, viszont ő nem. Miért kéne mással megbeszélnem amit vele szeretnék? Értem én hogy nem szabad nagyon sok terhet átadni, de nem az lenne a vélem hanem csak kicsit beszélgetni, nem csak felszínesen... Meg nem csak most van így, mindig rossz időpontot találok ezek szerint.
2019. febr. 1. 01:27
 5/102 anonim ***** válasza:
23%

Szex kapcsolat?

40N

2019. febr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
27%

#4


Jó én meghallgatok mást, de általában csak semmitmondó válaszokra futja, mivel nem vagyok dzsinn vagy varázsló.

2019. febr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 A kérdező kommentje:

Mi az hogy hézag töltő lennék?


Elég szomorú hogy mindenki csak a saját gondjaival van el.. De ezt nem tudom elfogadni .. Mert én nem ilyen vagyok, én felveszem a párom gondjait is és próbálnék segíteni neki, próbálok mindennel tisztában lenni hogy mi zajlik benne ha szomorú. De ő hagy engem szomorkodni

2019. febr. 1. 01:30
 8/102 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem vagy fontos max szexre tart. Voltam ilyennel,köszi inkább vibrátor..

40N

2019. febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 A kérdező kommentje:
A semmit mondó válaszok is jók. Csak érezném azt hogy érdekli, meghallgat.. Nem kell megoldania semmit helyettem csak ezzel úgy érzem nincs is mellettem és mintha társas magányban élnék így. Beszéljem meg a barátnőimmel. De miért ?! :)
2019. febr. 1. 01:32
 10/102 A kérdező kommentje:
Nem szex kapcsolat. Már 2éve együtt, meg egy lakás is.
2019. febr. 1. 01:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!