Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynàtok a pàrotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynàtok a pàrotok ha màr ennyire elhanyagol?

Figyelt kérdés
Munka utàn is segit ennek annak megcsinálni a kocsijàt, vagy elmennek meginni valamit haverokkal. Ez mèg hetente 1-2x okè, de mostanában ez màr mindennapos. Mikor szabadnapos is 3-4 óràt nincs itthon, csavarog mindennap. Van egy 2 èves kisfiùnk vele is egyre kevesebbet foglalkozik, ùgy kell rászólni, hogy egy kicsit játszon màr vele legalább, itthon se csinàl semmit, csak maszekba kocsikat szerel. Többször felhoztam màr neki, hogy ez tùlzàs, de mèg neki áll feljebb, hogy nem börtönben èl ő meg ha unatkozok akkor kössem le magam. Azt hiszi 2 èves gyerekkel azt csinàlhatok amit akarok. Nem tudom mit csináljak, màr kezd betelni a pohàr. Most is elment 10kor azt mondta, hogy max egy óra ès jön, de azóta se jött. Nem hiszem, hogy nőhöz megy, mert mindig munkàsruhába megy.

2018. okt. 21. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Most jött ki rajta az, hogy mennyire nem való neki az apa szerep és gondolom ezáltal próbál menekülni belőle.

Valószínűleg rá jött, hogy még élni akart volna és a gyerek nem kis felelősség.

2018. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nyomd a kezébe a gyereket, te meg menj kikapcsolódni. Törődj magaddal..

Ha hápog, mond meg neki: oldja meg..ahogy eddig te is.


Ez az egyetlen lehetőséged, hogy fordíts a jelenlegi helyzeten.. Ha nem teszed, marad ez a semmi kapcsolat, a gyerek meg el fogja veszteni az apját. És külön mentek.

Rajtad áll, hogy mennyire veszed komolyan a dolgot:) Még nyerhetsz:)

2018. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
38 èves ràadàsul, mert ha mèg 25 lenne..
2018. okt. 21. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerűen nem ezt várta a családi élettől. Hiába 38 éves, nagyon nem volt érett a gyerekre. Beszéljetek komolyan (hiszti és vita nélkül), hátha lesz közös nevező.
2018. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én el.Nem lenne, ami mellette tartson.
2018. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Èpp ezaz, hogy mèg normàlisan se tudok vele beszèlni mert neki àll feljebb. Meg mèg azt mondja, hogy majd akkor èjszaka jön haza azèrt is. Csak tudjátok nem egyszerű egyedül kisgyerekkel se anyagilag se sehogy. Ráadàsul minimàlbèrre van bejelentve, de sokkal többet kap ùgyhogy igy a gyerektartàssal is jól megszivnàm
2018. okt. 21. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy nem egyszerű kérdező.1.5 éves volt a lányom amikor elváltam.20000-res gyerektartást kapok.Ez viszont nem volt elég ok arra, hogy mindent eltűrjek az anyagiak miatt.
2018. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem egyszerű nekem is 2 éves a gyermekem. Megtudlak érteni.Esetleg anyukád apukád a családod nem tudna segíteni?Oda költözni gyerekestűl? Mert a párod nem egy családcentrikus ember sok értelme hosszú távon ennek nem lesz! Marad az idegeskedés stressz.
2018. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, szereted őt, vagy nem ?Jó ő, hogy van neked, vagy nem? Meg amúgy jól kijöttök-e; tudsz még vele tervezni jövőt; vagy nem véletlenül fordult meg ez a fejedben? Vagy ha elmennél, akkor tudnátok szétköltözni te meg a gyerek, meg az apja? Te több törődést várnál/vágynál,é s úgy érzed, akkor lenne lehetőséged ezt megkapni, ha elhagynád őt?
2018. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*mert ha már nem vagy együtt vele, akkor már tudsz mással is ismerkedni, olyannal, aki jobban törődik veled, meg még a gyerekeddel is?
2018. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!