Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam az első nagy szerelmen?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, de valószínű vége mert megismert egy másik nőt.
2019. febr. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Csak a saját példámat felhozva, szerintem az első nagy szerelmen soha nem lehet túllendülni igazán, örök nyomot hagy, max idővel megtanulsz együtt élni a hiányérzettel.
2019. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elottem szolohoz.
2019. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a legtöbb ember szembesül a legtöbb ember átéli és túllép rajta.

Különben az emberiség fele kihalt volna...


Nem csak egy szerelem van az életben, és egyáltalán nem biztos, hogy az az igazi hűde nagy szerelem akivel azt elsőre átélted, lehet ennél sokkal jobb is.


Ha szerencséd van, egy nap beleszeretsz majd valakibe és túllépsz az előzőn anélkül, hogy észrevetted volna.


Addig pedig tégy valami hasznosat! Tanulj meg valami új dolgot, sportolj, fejleszd magad, menj el kikapcsolódni, kényeztesd magad, masszázs egyebek.

2019. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 év hosszú idő, főleg ha ő volt az első.


Az én nagy (egyetlen) szerelmemnek is kb. ennyi idő után lett vége, utána még kb. 1 évig húztuk, amikor végérvényesen vége lett. Utána kellett még kb. fél év mire talpra tudtam állni. Most már egyáltalán nem vágyom vissza, nyitott szemmel járok, észreveszek más nőket is és talán készen állok egy új kapcsolatra. De az is lehet, hogy soha többé nem lesz rá lehetőségem. Annyira nem stresszelem magam, lesz ami lesz.


De rövid kérdésedből ítélve még talán nincs minden veszve, vagy legalábbis Te még reménykedsz. Ha van reális remény, akkor próbáld/próbáljátok meg helyrehozni a dolgokat. Ha nem megy, akkor meg próbáljátok meg békésen rendezni, békével váljanak el útjaitok. Ez sosem egyszerű, ha pedig egy harmadik is van a képben, akkor különösen nehéz.

2019. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy megismert egy másik nőt?Mit akar tőle vagy mit mondott?Történt már valami?
2019. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!