Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan verjem a fejébe, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem a fejébe, hogy ne játszon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából rengeteg problémám van az elmúlt pár hónapban. Először is... Született egy csodás kisfiam(második gyermek), imádom és szeretem, de úgy érzem szülés utáni depresszióban szenvedek. Nincs annyi türelmem hozzá, mihelyst sírni kezd én is sírok és hatalmas gyomorgörcsöm lesz. Az első gyermekemnél nem volt ilyen. A pici most egy éves. Hiába mondom bárkinek a problémám, senki nem segít még a saját férjem és családom sem. Mindenki csak azt mondja majd jobb lesz. De van, hogy kiabálok a picivel hogy hagyja már abba a sírást (szörnyű anyukája vagyok neki, tudom.) Idegesít, hogy a nagy lánnyal aki egyébként még csak 4éves nem tudok eleget foglalkozni, mert egész nap csak a pici és a házimunka.


A másik dolog a férjem. 9éve vagyunk együtt, és kB 2honapja van egy ingyenes online játék és ha itthon van csak azt nyomja. Persze, a gyerekekkel foglalkozik, a testi kapcsolat remekül működik köztünk, de egész nap nem jön oda egy percre sem. Soha nem ölel meg napközbe, nem mond egy jó szót sem. Soha nem veszi észre hogy neki csinositom ki magam.

KB fél éve kezdte a pici az éjszakai 100szori felkelést, akkor úgy döntöttünk ő alszik a naggyal én a picivel hogy ne ébresszünk fel senkit sem. Viszont mostmár szeretnék vele is aludni, mint egy normális házaspár, de neki mindig van valami kifogása. Nem férünk el 4en, holott nézőpont kérdése megoldani a helyzetet, reggel ovi és a nagy nehogy fáradt legyen stb.

Jelzem ha éjszakás akkor 3an alszunk a gyerekekkel és soha nem ébred fel a nagy a sírásra.

Segítsetek kérlek mert úgy érzem megbolondulok.

Leültem vele nagyon sokszor a játék miatt, mindig oké a válasz, de másnap kezdődik minden előről.



2019. febr. 1. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát...

Nálunk nem véletlenül nem lett 2., 3. baba, az első összes terhe rámszakadt. Se nagyszülő, se egyéb rokonok, férjem állandóan dolgozott, meg ki tudja miket csinált, akkoriban nagy naivan eszembe sem jutott ez.

Sok erőt és kitartást kívánok neked, az anyák szívnak mindig.

2019. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nekem a nagy lány maga volt a nyugalom, bármit meg tudtam tőle csinálni és rengeteget foglalkoztam vele. Nem minden gyerek egyforma, mondják és ez igaz is. Én csak lelki segítséget kérnék a családomtól is, de valahogy senki nem veszi észre vagy nem akarja, hogy nekem problémám van és lassan 13honapja minden este sírva fekszek le mert félek az éjszakától is és a nappaltól is.
2019. febr. 1. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nálad még minden ok! Nálunk szintén két kicsi van és a feleségem játszik online minden nap.Ő még nem dolgozik,otthon van a 2éves picivel és ha én hazaérek a munkából,akkor ő indítja a játékot és szinte minden otthoni teendő rám vár.Szinte minden nap éjfélig játszik én fürdetem,etetem,altatom el a gyerkőcöket.

Csak az Online barátokkal társalog,a szex is zéró lett.Annyi szórakozásom maradt,hogy két havonta megnézek egy filmet éjfél után.

Lassan ez a gamer láz másfél éve tart,már én is kezdem unni.

2019. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te jó ég!! Én még valahogy csak csak elviselem, mert nyílván a nőknek ez a "dolga", (persze néha jól esne egy óra pihi), de egy nő hogy hanyagolhat el mindent ennyire? Egy férfinak az a dolga, hogy dolgozzon és max játszon a gyerekeivel. Részvétem! Ez nagyon durva. Sajnálom, hogy ilyen szituációba kerültél.
2019. febr. 1. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

"Egy férfinak az a dolga, hogy dolgozzon és max játszon a gyerekeivel"


Hát azért nem hiszem, hogy egészséges felnőtt férfinek ennyiben kéne, hogy kimerüljön az élete. Persze a kérdésben leírt játékfüggőséges eset sem meríti ki az egészséges élet fogalmát, de azért nem kéne ennyire lekorlátozni az egészet.

2019. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Úristen!

Ezt most általánosságban írtam. Persze, nekem is megfürdeti őket a férjem, ha épp más dolgom van akkor megeteti őket stb... De nem az a dolga, hogy ő és csak ő csinálja az otthoni munkát még pluszba.

2019. febr. 1. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
További megerősítés, hogy ne legyen gyerekem.
2019. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Na ezeket olvasva örülök h meddő vagyok,és normális házasságom van..

40N

2019. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező valószínű a férjed érti a problémádat és segítene is ha tudna.Nekem is mondta már a párom hogy én nem értem meg az ő problémáját.Ekkor mondtam hogy akkor üljünk le és mondja el mi bántja (nőgyógyászati problémák és hogy ez rá milyen hatással van) meghallgattam és annyit tudtam csak mondani hogy ha meglesz a beavatkozása utána ez változni fog addig viszont nem tehetünk egyebet.Ezzel én sem tudtam megoldani semmit neki nap mint nap gondja van ezzel de néha megkapom újra és újra hogy nem értem meg őt...Azt írtad a gyerekekkel foglalkozik.Otthon segít.Munkája van.A szex jó.Ha egy kicsit gépezik időnként amikor minden rendben ez ne legyen már olyan nagy gond.Ennyi kikapcsolódás szerintem belefér.Elhiszem hogy egy kicsit kivagy most de azért ne a férjedre vetítsd át mintha ő tehetne róla!
2019. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tiltsd le azt a weboldalt
2019. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!