Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Berúgott a párom. Verjem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berúgott a párom. Verjem meg reggel a sodrófával?

Figyelt kérdés

Elment egy haverjának a születésnapjára és jobban berúgott, mint az ünnepelt, most meg itt beszéli félálomban a hülyeségeket.

Verjem el?


2016. máj. 10. 01:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Ez most komoly? Ha ennyire zavar, kérd meg, hogy legközelebb be igya le magát ennyire
2016. máj. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%

Remélem troll kérdés.

Viszont ha nem, akkor szomorú hogy a fizikai bántalmazás jut legelőszőr az eszedbe. Ha nem gyakori eset hogy lerészegedik, és nem ártott ezzel senkinek, akkor miért kellene bárkit is bántani miatta? Ha nem tetszik, akkor felnőtt ember módján meg lehet beszélni vele, hogy a közeljövőben kontrolálja magát.

2016. máj. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
62%

:D made my day.

Ne változz házisárkánnyá, ha ezt nem naponta csinálja, akkor ne problemazz, néha mindenkinek kell a kikapcsolódás, inkább orulj, hogy nem csalt meg

2016. máj. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
39%
Kinek van otthon manapság sodrófája?
2016. máj. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%

Ez komoly utolsó ? Jó háziasszony lehet, aki nem használja semmire...


Kérdezőnek meg : köszi. Rég nevettem ilyen jòt :)

2016. máj. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Troll kérdés,de jót nevettem :)
2016. máj. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon nagy ! :) Minek várnál reggelig? Most jól elkalapálod mikor kijozanodik majd azt hiszi elesett. Tuti lepontoznak de hülye kérdésre hülye válasz.
2016. máj. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben szitkozódtam vele. Elhordtam mindennek. Persze nem emlékezett rá utána. Másnap mikor le akartam cseszni már nem voltam mérges annyira.
2016. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Te nem vagy ép.
2016. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit?

Első mérgedben verd el, porold ki, mint a lábtörlőt...

Majd amikor kijózanodott, akkor beszélj vele...


Ugyanis: részeg emberrel értelmesen beszélni nem lehet, másrészt úgysem fog emlékezni arra, hogy te verted kékre-zöldre, vagyis azt is a "fejére olvashatod"!!! :))

2016. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!