Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráerőltetés lenne ha egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráerőltetés lenne ha egyre többet hoznám fel a szexet a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék már vele lefeküdni,bár ő még nem volt úgy együtt férfival.Nos én attól tartok hogy ráerőltetésnek venné ha egyre többször hoznám szóba a témát.Amikor először szóba került azt mondta szeretné,de valahogy nem látom hogy tényleg szeretné is,semmi jelét nem adja.Én viszont kívánom a szexet,de mivel szeretem ez miatt megcsalni,elhagyni nem akarom.Kicsit domináns vagyok és lehet ez rémiszti meg ? Kék egyenruhás vagyok,oda meg amúgy is kell hogy az ember domináns egyén legyen.
2019. febr. 2. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Az aktust mindig a nő kell kezdeményezze a szerelmeskedés közben. Ő ugyanis lassabban ér el ugyanarra az izgalmi fokra.
2019. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem, de azzal, ha felhozod, még nem hangolod rá. Mindig haladjatok egy kicsivel tovább, a "mikor fogunk már szexelni" vagy a "8 munkanapon belül már szeretnék veled szexelni", nem biztos, hogy kedvet csinál hozzá.

32/f

2019. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem szóban kell felhozni, hanem amikor csókolóztok, akkor öleld át szorosan, simogasd az arcát, csókold a nyakát stb. Szóval izgasd fel. Hogy ő is akarja. És jót fog tenni ha látja, hogy tudsz magadon uralkodni, akkor megbízik benned. Ha szűz és nagyon félénk, nem biztos, hogy kezdeményezni fog bármit is. Persze lehet ezekről a dolgokról beszélgetni, de ne akarj nyomást gyakorolni rá szóban, hanem érd el, hogy vágyakozzon rád.
2019. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nőknek mindig az kell amit nem kaphatnak meg.

Ezért csinálj úgy mintha te se akarnál szexelni!

Masszírozd meg a vállát vagy simogasd de aztán állj le. Ne is dumálj neki a szexről. Előbb utób elkezd pörögni rajta az agy hogy márpedig ő szexet akar.

2019. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondogatni fölösleges, főleg ha még semmit nem csinált(atok). Tettekkel vezesd rá, ha kell hónapokig csak simogatás, petting.

Szűzként eszembe nem jutott volna csak úgy győzködésre lefeküdni a párommal, fokozatosan haladtunk.

2019. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
75%

Kedves ..........!


Elérkezettnek látom az időt, hogy nemi érintkezés útján nyílvánítsuk ki egymás iránt ézett romantikus viszonyunkat.


Kérem, hogy ma este 20:00-kor a nappaliba jelenjen meg az ehhez szükséges lenge öltözetben! :)

2019. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szűz, ne várd hogy ő kezdeményezzen! Még bátortalan valószínű, neked kell. Azzal hogy azt mondta, szeretné, megadta a jelzést hogy TE kezdeményezz.
2019. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!