Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy barátnőmnek eszébe sem jut felhívni, vagy rámírni, amikor viszont én keresem, akkor készségesen válaszol?

Figyelt kérdés

Azt mondja szeret, és vár amikor megyek hozzá. Nincsenek veszekedések sem. Másfelől viszont zavar, hogy soha nem mesél magáról, nem keres meg, ha valami történik vele, mindent harapófogóval kell kihúzni belőle! Sosem kérdi, hogy mikor találkozunk már, de amikor mondom, hogy elmennék, akkor azt mondja örül neki és nagyon vár!


Titeket nem zavarna ez??



2019. jan. 3. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak nincs jobb dolga, te, nyugodj meg, unja a pofád :D

32/f

2019. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar nyomulósnak tűnni, ezért inkább megvárja, hogy te keresd. Lehet, hogy volt már rossz tapasztalata hasonló szituációból kifolyólag.

Kommunikálj! Jelezd felé, hogy jól esne, ha néha ő is írna, csak hogy tudd, mikor jutottál éppen eszébe. Néha random dobj neki valami cuki emojit te is, csak úgy. Persze azért ne vidd túlzásba.

Én se szoktam írogatni a pasimnak, mert anno egyszer szóvá tette, hogy van neki más dolga is, mint nekem válaszolgatni.

Na, azóta már jó párszor mondta, hogy néha írhatnék én is, de én azértse. :P

2019. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk meg az a baj ha keresem, mindig azt mondja hogy nem ér rá. Meg minden nap kérdezem hogy mikor találkozunk, és ő ezt siettetésnek veszi. Ha meg nem keresem, nem kérdezem akkor meg az a baj, úgy hogy nem tudok kiigazodni a barátomon.
2019. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a 2.válaszoló véleményét osztóm.Én sem akarok túl nyomulósnak tűnni.Ráadásul ő is dolgozik nem az üzeneteim lesi.Persze néha jó lenne ha gyakrabban írna.Jelezd neki hogy jól esne ha ő is írna vagy keresne.
2019. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Felejtős a csaj. Majd jusson eszedbe amit mondtam. Így kezdődik minden, aztán majd csak azt veszed észre, mindent te mozgatsz. Majd később rájössz, hogy egyedül maradtál a kapcsolatban.
2019. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt be kell látnom, hogy most két ünnep között végig itthon voltam és eléggé sokat beszéltünk, lehet hogy picit ráakaszkodtam. Ezalatt kezdtem érezni, hogy egyre kevesebbszer ír nekem, ami érthető is, mert nem függhetünk egész nap egymáson. Köszi az eddigi válaszokat.
2019. jan. 3. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező! Azt tudod hogy csak magad akarod megnyugtatni, de belül már zizeg a vészcsengő. Ha valaki szeret téged, akkor keres. Ennyi.
2019. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a (fiatal) férfi? Az élet minden más területén nem vetted észre, hogy mindenhol tőled várják a kezdeményezést? (Nem azt mondom, hogy ez jó dolog, csak hogy így működik a világ.)
2019. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen normális, én is így vagyok, ameddig -bírom nem írok a páromra pedig szeretem imádom és együtt is élünk, de véletlenül sem szeretnék nyomulósnak vagy tolakodónak tűnni és azt sem akarom, hogy ha bárkivel van akkor azok azt lássák, hogy na már megint az asszony írogat. Te vagy a férfi, neked kell keresned. Az, hogy ő készséggel reagál azt jelenti, hogy nincs semmi baj, varja, hogy írj, sőt téged is vár.
2019. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd valószínűleg flegmatikus.


Ebben a könyvben olvashatsz a személyiségtípusokról, én nagyon sokat tanultam ebből a könyvből. De ne csak az övét olvasd el, magaddal is ismerkedj meg, úgy könnyebb lesz őt is megérteni, ha magadat is jobban megismered és megérted.


És a könyv: Florance Littauer: Személyiségünk rejtett tartalékai.

[link]

2019. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!