Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furán viselkedik vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán viselkedik vagy csak én látom bele?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel két napig nem beszéltünk, mert össze voltunk veszve. Én nem kerestem mert nem bírtam idegekkel az egészet. Ő meg akarta beszélni már az első nap, de mondtam neki hogy most hagyjon inkább így elhajtottam.


Ezalatt ő Messengeren alig volt fent, eltűnt órákra.


Tegnap megbeszéltük a dolgokat, azt mondta egyáltalán nem haragszik, jó kedve volt, (veszekedés után sose ilyen), bújt hozzám, de amikor jeleztem hogy kívánom és szeretkezzünk akkor elutasított. Amire eddig nem igazán volt példa.



Ma délután megint lement Messengerről órákra..


Mi lehet vele? Lehet, hogy mással volt? Másra nem tudok gondolni ha meg se hatja, hogy mi volt kettőnk közt.


2019. febr. 3. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A te barátnőd, neked kéne ismerni, hogy megcsalna-e. Üljetek le megbeszélni, mert felesleges találgatni, csak ő tudja, hogy mi történt, vagy mi nem.
2019. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Betett neki az összeveszés, új hapsi lehet a levegőben, te pedig szép lassan leépítésre kerülsz minél jobban kapálózol annál inkább. Szerintem egyértelműek ezek a jelek. Mi a fsznak kell állndóan műbalhézni..?
2019. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy éreztem a semmin veszünk össze mindig, sorozatosan és jobbnak láttam hagyni kicsit és megnyugodni. Mellesleg tudja nagyon jól, hogy miatta volt a veszekedés, belátta, bocsánatot is kért.


Én rontottam el?

2019. febr. 3. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel erről semmit nem írtál így nehéz megmondani. De ha egy nő úgy érzi h bizonytalan vagy vagy irányítható, akkor dobbant sok esetben, mert nem tud tisztelni, lecsökken a vonzalma.
2019. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Megjött neki.
2019. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!