Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem hirtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem hirtelen furán a párom?

Figyelt kérdés

A fejébe vette, hogy 2018-ban életmódot vált és elkezd edzeni. Mivel még nem élünk együtt éppen beszélgettünk videóhívásban, vagyis csak beszélgettem volna mert éppen állította össze az étrendjét. Én persze nem erőltettem a beszélegetést aztán pedig ha kérdeztem valamit elkezdett velem flegmázni, utána meg az a baja hogy nem szólok.

Többször belefogott már edzésbe és ilyenkor mindig ilyen goromba velem. Vagy volt, hogy mondtam hogy én is szeretnék belefogni és mindig kigúnyol, kinevet. Nem érte mi történik ilyenkor vele pedig én nem mondok neki semmi rosszat, támogatom ebben...



2018. jan. 3. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, mert új év, új én. :"D

Nyugi, egy hét alatt elmúlik.


22/N

2018. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy így év elején megőrülnekbaz emberek, de vele mindig ez van ha belekezd... Mikor utoljára belekezdett kicsit elhanyagolt és én úgy éreztem távolabb került tőlem... Nem akarom, hogy most is ez legyen, meg azt sem hogy lenézzem amiért én nem akarok fitness királynő lenni...
2018. jan. 3. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, hamar abbahagyja.
2018. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor kezdj te is edzeni .
2018. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,mert fél hogy nem sikerül majd neki,és téged bánt,azért,mert fél,hogy majd te fogod kinevetni.
2018. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!