Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha beteg a párotok szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteg a párotok szoktatok félni, hogy elkapjátok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem, olyankor én is több vitamit tolok magamba, ill. ha "csak" megfázott,akkor este én is ugyanúgy iszom az aktuális forró italport, 3x annyit szellőztetek és többet mosom az ágyneműt(higy ne fertozze ujra magát), de ugyanúgy megcsókolom, ugyanúgy lefekszem vele
2019. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

1. Miért, ha félnék, az megvédene? :D

2. Mire "beteg lesz", addigra már régen magában hurcolja a bacikat, és már elkaphattam én is. Mire tünetek lesznek, addigra késő bánat.

3. Teszünk óvintézkedéseket (kilincsek, távirányítók, stb fertőtlenítése, gyógytea, anyámkínja)

4. Ha elkapom, akkor legalább ketten együtt fekszünk majd otthon a takaró alatt és filmezünk, nem értem, ez miért akkora tragédia.

2019. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfázásról van szó, akkor:

amíg nem volt tétje - táppénz, homlokráncoló főnök, ellátandó kisgyerek, határidős tevékenységek- addig nem érdekelt, hogy elkapjuk-e. Mióta "felnőttünk", óvatosabbak vagyunk. Nem tudom, hogy van-e jelentősége.

Egyéb fertőzéseknél persze, hogy nem akarjuk átadni, vigyázunk egymásra.

2019. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég masszív az immunrendszerem, szóval ilyenek miatt sosem aggódtam, ha meg elkapom na aztán... Eleve ilyenkor mindig segíteni szoktam neki, ha megfázott húslevest főzök ha lázas akkor hagyom pihenni, de mi együtt is élünk szóval amúgy is nehéz lenne elkerülni. Csak emiatt nem kezelem úgy mintha leprás lenne, egy kis megfázásba vagy egyéb hasonszőrű nyavalyába úgy sem halok bele.
2019. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen. De ez nem gátol az ápolásban, segitésben, hanem csak jobban vigyázok magamra (is). Több kézmosás, szellöztetés, mosás, egészségtudatosabb étkezés, ....stb.
2019. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem a kozepkorban elek, hogy feljek a laztol, es egy torokgyulladas halalos legyen :D.
2019. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Annyival egészíteném ki, hogy ha én magam influenzás lennék, akkor viszont inkább eltűnnék a párom közeléből, nehogy elkapja. Volt már egy nagyon csúnya influenza-szövődménye, és újra visszatérhet - beoltatni viszont nem meri magát, az oltás mellékhatásai között szerepel ugyanez a betegség, és az orvosai szerint nem ajánlatos oltást kapnia úgy általában.

Szerencsére még soha életemben nem voltam influenzás.

2019. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy kicsit. Sajnos ha 1 légtélrben vagyunk, biztosan elkapom én is.

Rólam tudni kell, hogy emetofóbiás vagyok. Rettegek a hányástól. Még a szótól magától is.

A párom egyszer benyalt valami ételmérgezést (mint később kiderült), először "csak" a hasa ment. Egyszerre odajött hozzám jó közel, mosolyogva, és közölte hogy épp most hányt :D Akkor majdnem összeestem, éjjel nem bírtam aludni:D Persze gondoztam szegényt, odafigyeltem rá, nem finnyáskodtam, de belül rettegtem :D

2019. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert addigra már vagy elkaptam én is(lappangási idő) vagy el sem fogom.

Ugyanúgy csókolóztunk, szexeltünk, nem kezeltük úgy a másikat mint egy leprást.

2019. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem voltak gyerekeink, nem féltem. Most, hogy el kell látni őket és 1 héten belül szülni fogok, megijednék, ha lebetegedne.
2019. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!