Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számít vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít vagy nem? :S

Figyelt kérdés
Lány vagyok 16 éves.. Fenn voltam a barátomnál.. és megnéztem az sms-eit.. Egy csaj irogatott neki hogy menjen fel msn-re stb.. ez még nem is zavart volna, de utána láttam egy olyan sms-t hogy szia életem stbstb.. ilyenkor elkezdtem vele ordibálni, mert nagyon ideges lettem.. leléptem ő is jött busszal mentünk, de hozzám se szólt, meg se magyarázta az sms-t.. aztmondta nem is találkozott még a csajjal. felszáltunk a buszra. én haza mentem, ő a haverjához. leültem a buszon.. ő nem ült mellém.. mikor leszálltunk ő jobbra, én balra mentem, mintha nemis ismernénk egymást. nekem ennyi volt. vége. azzal hogy nem is köszönt mikor elment, én lezártam a vele való kapcsolatomat.. ez ma történt, de nem tudom ezek után hogy mit tegyek mert hiányzik:S 6 hónapot jártunk..
2010. jún. 30. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem nem megcsalás... Bár eléggé undorító és gerinctelen dolog , hogy míg volt barátnője más csajjal ismerkedett.
2010. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg nm tiszták az érzései és gyáva mert nem mer a szemedbe nézni mert tudja ,hogy valami olyat csinált amit nem kellet volna ha tényleg szeret.Biztos,hogy fog hiányozni de túl kell lépned szerintem. Egy új pasi egy ,egy váltoás biztos segítene.Na sok sikert.
2010. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem ezt még meg lehetett volna beszélni,egy sms nem feltétlenül jelent megcsalást legalább is szerintem...hívd fel hogy megbántad és hiányzik,beszéljétek meg!
2010. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hát mondjuk megkellett volna rendesen beszélni... am meg szerintem nagy bunkóság elolvasni más sms-eit, még akkor is ha jártok... egyik lánynak is ezt csinálta a pasija, és mindig emiatt szakítottak csak utána összejöttek megint. az sms-eket a csajnak én küldtem :S nah mind1 ezcsak egy példa, szerintem próbáld meg vele megbeszélni a dolgot, aztán majd meglátjuk milesz ;) mindenféleképpen meséld el :D
2010. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne hívd fel!Neki kellett volna egyből megmagyaráznia!Ebből is látszik h MÉG nem találkozott a csajjal, de az már életemnek szólítja:// mióta jártok?mert bizony randizott volna mással:/
2010. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
de ha szeret, akkor szerintem majd ő keres és nem hagyja ennyiben a dolgot.. és majd bocsánatot kér..:S de eddig nem csinált semmit.:S
2010. jún. 30. 20:48
 7/21 anonim ***** válasza:
minek kezdtél el ordibálni? úgy otthagytalak volna, mint eb a sz.rát. hisztis p.csa
2010. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
amúgy már alapból ismerte a csajt, csak valahogy mostanába jóba lettek..
2010. jún. 30. 20:52
 9/21 A kérdező kommentje:
hát azért kezdtem el ordibálni mert talán kib*szott ideges lettem h a pasimnak mér írnak ilyet, talán megcsal?..
2010. jún. 30. 20:53
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Te tényleg egy " szia életem " - en kedtél el ordibálni, miután az sms-ei között turkálát?

Ad 1 - mennyire kevés gerinced van, hogy ilyet csinálsz? Más cuccában nem turkálunk, mert bunkóság, ezt jegyezd meg.

ad 2 -Az édesem kifejezést naponta hallom, mint megszólítást. Persze, fura de attól még nem lehetetlen, hogy egy ismerőse írta neki, és semmi nincs mögötte (Persze lehet, hogy igazad van, de attól még GONDOLKODNI lehet).


Szóval szemben a fentiekkel, szerinetm ebben a történetben nem megcsalás van, hanem egy bunkó féltékeny, és tapintatlan barátnő, aki a semmiért üvöltözik a barátjával, és neki áll följebb.


Mondom, lehet, hogy igazad van, és a pasid félrekúr, de ennyiből erre következtetni meredek. Ha van más megoldás, akkor lehet azt is mérlegelni kéne, nem gondolod?

2010. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!