Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számít? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Vagy ne csináljak ekkora ügyet abból, h a páromon kívül is vannak jó pasik?

Figyelt kérdés
Van 1 munkatársam, akivel eléggé egymásra kattantunk. Mindkettőnknek van párja, így minden nap a flörtöléssel kompenzáljuk a vonzalmat, napi 5-6órát biztosan együtt lógunk. Ez vajon már túlzás már? Vagy még ez is a csak flört kategóriájába tartozik? Kérjem inkább az áthelyezésem?
2009. nov. 8. 23:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Ezekből az 5-6 órás flörtökből majd egyre több alakul ki és észre sem fogjátok venni csak akkor mikor már késő lesz!
2009. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
uh...gáz az egész!!!
2009. nov. 9. 00:45
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
inkább Te vagy gáz!! minek flörtölsz mással ha már van valakid? nézzél már magadba kérlek! ha megakarod dugatni magad hát akkor folytasd ha meg szereted a párod akkor meg huzd le magad a wcn s ne csinálj semmi hülyéget! ennyi!
2009. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Na ez a gusztustalan. Mikor valaki a meglévő mellett mindig más után megy. Aljas szemétláda vagy. Tudom hogy legtöb nő szemrebbenés nélkül csalják a szerelmüket. Te legaláb kérdezel meg dicsekszel a munkatársad vonzalmával. De ezt a dolgot akkor is nagyon utálom. És undorító. ösztönemberek.
2009. nov. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom...sztem is gáz...én biztos elkerülném inkább...1szer velem is volt ilyen a 4éves kapcsim alatt, hogy bejött egy munkatársam és én is neki...írkálta a belső maileket meg hívogatott benti telón, meg mittomén, de hiába volt aranyos, meg szépszemű, meg mittomén...NEM...volt egy barátom akivel 1ütt éltem évek óta és nekem ő sokkal többet ért mint 1-2éjszaka...szal mégcsak nem is flörtöltem vele, mert nekem is rosszul esett volna ha a barátom ezt csinálja vmi csajjal...
2009. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

na nem azért de flörtölni csak szabad?! vagy ha a buszon rádmosolyog vki, akkor te sosem mosolyogsz vissza? sztem ez az álszentség!

Nem anyázást kértem, hanem választ!

Nem akarom magam senkivel sem megdugatni! Csak megkérdezem, mert ilyen még SOSEM fordult elő velem! Sosem tetszett senki más eddig, amíóta kapcsolatban vagyok!

Mellesleg nem megyek más után, rohadtul nem tehetek róla, h ő az új munkatársam, nem én osztottam be magam mellé, hanem a főnökeim!

Pont azért kérdezem, hogy ilyenkor mi a megoldás?

De kérlek csak akkor válaszoljatok, ha van is hasznos tanácsotok.

2009. nov. 9. 10:40
 7/15 A kérdező kommentje:
az első és az utolsó kommentet köszönöm
2009. nov. 9. 10:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben megcsalás, nem tudnám elviselni, ha ezt tenné velem a párom. Szerintem jobb lenne tisztázni a dolgokat a munkatársaddal, vagy legalább nem belemenni a flörtbe. Ha visszautasító vagy majd észreveszi magát, de amíg bátorítod...
2009. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
megbeszéltük, h ezt semmi nem követi...a privát számunkat se cseréltük ki, kizárólag munkahelyen talizunk, de fel se merült, h ilyet csináljunk. legalábbis bennem nem, de sztem benne sem, mert ilyet sosem kezdeményezett.
2009. nov. 9. 11:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi vagyok. Egyértelmű, hogy te is érzed gázos a dolog, különben nem kérdezted volna meg. Az a baj, hogy azt várod helyeseljünk, h ez nem megcsalás, de az. Győzködheted magad, de a tények akkor is ezt mutatják. Először magadban kéne tisztáznod a dolgokat, remélem sikerül. :)
2009. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!