Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szólíthatok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólíthatok meg egy lányt, hogy ne legyek túlságosan rámenős (és ne ijedjen meg)? (34/F)

Figyelt kérdés

Egy kisebb városban (inkább falu) lakom, és minden nap kb ugyanabban az időben elmegy az utcán egy számomra szép lány. Azt hiszem valakinek ételt hord, mert mindig éthordóval megy, és jön. Ma az történt hogy amikor már láttam hogy jön, elindultam vele szemben, és köszöntem neki hogy Helló. Erre ő mosolyogni kezdett, majd visszaköszönt hogy Helló, de olyan kissé érdeklődő (kihívó) hangsúllyal. Ez már csak olaj volt a tűzre! Valamiért azt érzem hogy lenne esélyem nála hogy esetleg kialakuljon köztünk valami több is. Igazából nem vagyok csúnya, de eddig nincs nagy tapasztalatom a párkapcsolatok terén. Nem is akartam nagyon kapcsolatot eddig, de most meggondoltam magam. Egy ideje ugyanis sokat gondolok rá, és belül tényleg azt érzem hogy valahogyan meg kell próbálnom kapcsolatba lépnem vele, mert ha nem teszek semmit, azt életem végéig bánni fogom.

Azt tervezem hogy holnap is kimegyek sétálni az utcára amikor jön, de holnap már Szia-t köszönök neki.

Talán így napról napra valahogy sikerül közelebb kerülnöm hozzá.

Na de mi lesz ha véletlen beszélgetésbe keverednék vele? Ettől félek igazán.

Talán túl erős lenne ha behívnám egy kávéra, vagy teázni?

Lehet jobb ötlet lenne csak megkérdeznem tőle nem-e lenne kedve velem egyet sétálni?

Vagy mi lenne a jó ebben a helyzetben?


2019. febr. 4. 17:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és az fontos lehet hogy ő mindig biciklivel jár. Szóval általában elég gyorsan elhalad mellettem.
2019. febr. 4. 17:28
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy sima "hogy telik a napod / milyen ma a munka" is megteszi. A reakcióból látni fogod, szabad-e a pálya.

Ha merészebb vagy, legközelebb, amikor találkoztok, adj neki valami apróságot. Mondd, hogy kaptad valakitől, de te nem veszed hasznát, és arra gondoltál, ő lehet, hogy örülne neki. Hogy mi legyen az, azt rád bízom, meg azt is, hogy milyen ürüggyel adod át neki. Vagy vigyél ki neki egy pohár teát, hogy arra gondoltál, jól esne neki ebben a hidegben (ha épp hideg van). Stb., legyél kreatív! :D

Behívni korai lenne.

2019. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor lehet valami bringás cucc, amit adsz neki. Pl. kulacs, lámpa stb. Mondd, hogy ajándékba kaptad, de neked már van hasonló. Ez így azért jó, mert nem tolakodás, ha nem akarja, nem fogadja el, de ha elfogadja, akkor legközelebb megint megszólíthatod, hogy jól bevált-e. Utána még pár szót beszéltek (honnan jár, hová jár még, tanul-e valahol stb.) és kész, már meg is ismerkedtetek. :))
2019. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 2

Igen én is arra gondoltam hogy ha behívnám esetleg félre értené az egészet, és megijedne.

A tea is azért jutott eszembe mert én sokat teázok (nem ez filteres kategória) és eléggé értek is hozzá (mármint az elkészítéséhez) és elég jól el lehet vele ütni az időt. Közben talán tudnék egy kicsit lazítani is...

A reakciókból most is azt látom hogy lenne esélyem. Csak nem akarom elhibázni, és ezért eléggé félek.


De gondolkodok rajta tényleg hogy valamit adjak neki. Talán az jó ötlet lehet. Bár nem tudom hogy szólítsam le.

2019. febr. 4. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát, én biztos furcsállnám, ha valaki meg akarna ajándékozni, akivel még nem is beszélgettem. Kicsit ijesztő lenne. Szerintem holnap a sziát megtoldhatod, egy "szép napot!" jókívánsággal. És egy következő nap valami ilyesmi: Szia, ne haragudj, hogy megállítalak, csak mivel már többször köszöntünk egymásnak, azon gondolkodom, ismerhetlek-e korábbról valahonnan, vagy csak azért vagy ismerős, mert többször láttalak erre biciklizni. Hova jártál suliba?.... Aztán persze kiderül, hogy nem ismeritek egymást korábbról, de az már tök mindegy, mert elindult a beszélgetés. És ha nem elutasító, meghívhatod egy tea melletti beszélgetésre, de ne magadhoz, hanem valami nyilvános helyre!

N/37

2019. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
34 évesen még itt tartasz? Azt hittem ez ilyen tini kérdés.
2019. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Még jobb ötlet! Ráadásul tuti forrásból! :D

2019. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 5

Nagyon köszönöm, ez nagyon jó ötlet.

2019. febr. 4. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van valami fejlemény, írd meg! Kíváncsi vagyok, hogy fog reagálni! :)
2019. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34 évesen itt tartani?! Elég beteg...
2019. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!