Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom kiverni a fejemből.

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem a barátom egyik legjobb barátjàt aki tőlem vagy 19 évvel idősebb.

Sármos és nagyon jóképű, amibe belekezd sikereket ér el.

Ennek ellenére nem nagyképű és nagyon jó fej , fiatalos. Mióta megismertem csak rá gondolok. A barátommal már 6 éve együtt vagyunk sosem fordult elő ilyesmi korábban, tökéletes a kapcsolatunk legalábbis eddig azt hittem.....

A fickónak nincs családja se felesége viszont barátnője igen akivel nagyon jóba vagyok.

Tudom, tudom undoritó dolog ez az egész, én is tudom...Nagyon szarul vagyok ez miatt... csak reménykedem benne,hogy elmúlik.... bár nem tudom,hogy hogy mivel elég gyakran találkozunk.



(Jól esett kiírni magamból)



2019. febr. 4. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem undorító, mert ez vonzalom ami nem választható, csupán kialakul vagy nem alakul ki.


A kulcs a döntés, hogy mit kezdesz a helyzettel, a választásod fog meghatározni téged, nem a vonzalom amire nincs befolyásod.


"Mit csináljak?"


Azt nincs joga senkinek eldönteni helyetted.


Bármennyire is szeretnéd, hogy itt meggyőzzenek róla, hogy a kívánt férfi meghódítása nem lenne etikátlan lépés, hisz ezért írtad ki a kérdést, a döntés felelőssége mindig a tiéd lesz.

2019. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A vonzalom nem fog elmúlni úgy érzem.. fizikai konkaktra nem lennék képes szerintem soha, alapbol esely sincs ilyenre.

Köszönöm a választ.

2019. febr. 5. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából de, elmúlhat, amennyiben egy ideálképhez vonzódsz és később megismered a valódi férfit illúziók nélkül.Ilyenkor lehet a legnagyobbat csalódni.


Nem állítom, hogy itt is ez a helyzet de a helyedben elgondolkodnék rajta.

2019. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sokan mondták már nekem ,hogy sokkal idősebb férfi illik mellém, de nem tudom nem igazán érzem így.

Tényleg szeretem a párom, de van amikor elgondolkozom ezen..

2019. febr. 5. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem számít mások mit mondanak, te vagy a felelős az életedért és a döntéseidért, nem mások.
2019. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!