Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet vallottam a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam a páromnak és nem viszonozta, hanem ezt mondta, szerintetek?

Figyelt kérdés

Annyit mondott, hogy: értékelem és tudom, hogy különleges és nagyon fontos vagyok neked, adott egy puszit és még hozzáfűzte, ha nem lennék akkor nagyon hiányoznék neki...



26L


2019. febr. 5. 12:57
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt, és 1 éve ismerjük egymást.
2019. febr. 5. 12:58
 2/27 anonim ***** válasza:
23%

Hogy ő ilyen, én se nagyon mondom ki hogy szeretlek, nem igazán vagyok az a fajta, de nem is kell. Az aki mindig szajkózza, nem feltétlen van is mögöttes tartalom. Ezt tettekből kell érezni.

HA a férjem azt mondja szeretlek nyuszi, akkor én a legtöbbször elmormolok valamit, és odanyomom a fejem a mellkasához és bújok mint egy kiscica, de én híve vagyok annak, hogy nem a szeretlek szóból fogja érezni hogy igazán szeretem.

2019. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Elég szűkszavú a pasid hallod
2019. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát, lehet, hogy ő nem olyan szerelmes beléd és nem akart hamis illúziókba ringatni. Beszélj vele erről. Amúgy nem kell feltétlenül rózsaszín köd egy jó kapcsolathoz.
2019. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
lol nálunk kb ugyanez volt az exemmel, másnap szakított...
2019. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

Ez kb. ilyen szitu lehetett:


- Szeretlek!

- Köszi.

2019. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

2# Haha Te legalâbb elmormolsz valamit.Aztán még bùjsz is.


Kérdező párja meg ez a kisbeszéd.Milyen duma ez az értékelem,hogy fontos,és különleges vagyok neked?Eh,.Aztán puszi a homlokra,hiányozna is ez,mert más biztos nem szeretne így annak ellenére hogy nem tudom ezen a színvonalon viszonozni.

2019. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

Jó, hát igen, ez én vagyok, lehet h ez a csávó meg nincs simán olyan szinten mint a csaj nem szerelmes.

Az is megeshet. A főnököm jó mondása: " Bármi megtörténhet" :D

2019. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekes ez a szerelmet vallottam kifejezés, és mintha gyerekesen fognád fel ezt a dolgot. Egyrészt csak 3 hónapja vagytok együtt, sok embernek akinek már benőtt a feje lágya ez kevés idő ahhoz hogy szerelmes legyen. Örülj neki hogy te az vagy, tök jó dolog, csak ne várd vissza. Az még sokkal rosszabbul, hiteltelenül hangzott volna, hogy rögtön visszaválaszol, hogy de én is. Ezek gyakran kikényszerített válaszok. Szokd meg, hogy ha azt mondod szeretlek, akkor ne várd azonnal vissza. Márcsak azért is, mert ha igazán szeretnéd, akkor elfogadnád ahogy van, nem várnál tőle el semmi pluszt. Persze van ennek is túloldala, ha te meg közben végig az érzed, hogy ő nem szeret, akkor az rossz kapcsolat. Csak nehogy kiderüljön, hogy valójában te nem szereted saját magad, és ez a bajod, ezért várod tőle a folytonos megerősítést.
2019. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ő még nem mondta ki soha, hogy szeret. Utána hát igazából elhumorkodtam és mondtam: Hát kezdetnek nem rossz. :) Aztán erről nevetgéltünk, és mondtam, hogy na jó viccet félre téve ezt egy szerelmi vallomásnak fogom venni. De akkor is vicceltem. Erre azt felelte, hogy ne adjak a szájába szavakat...


Ha szóba kerül a kapcsolatunk akkor mindig az van, hogy igen, velem akar lenni, igen kötődik is, jól el vagyunk, de még nem érzi azt, hogy szerelem lenne. Én is hiányolom picit ezt a hatalmas rózsaszín ködöt... mindent megbeszélünk, nagyon sokat dolgozunk a kapcsolatunkon, hogy működjön (olyan, mintha már évek óta együtt lennénk), és egyre közelebb kerültünk egymáshoz. De úgy látszik még mindig nem eléggé...

2019. febr. 5. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!