Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy karrierista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy karrierista nőt, aki mellett "háztartásbeli" lehetnék. Összejöhet ilyen kapcsolat? 27/F

Figyelt kérdés
Őszintén szólva engem soha nem érdekelt a karrier.Jól főzök,szeretek takarítani,rendben tartani a lakást.Külsőleg is jól nézek ki,nem vagyok papucs.Ha egyszer gyerekem lesz,én szeretnék otthon maradni vele.Fordított szerepkör ez egy kapcsolatban,de én erre vágyom.
2015. febr. 7. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Egy karrierista férfi mellett könnyen összejöhet! ;)
2015. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Férjem öccse így van. Sógornő dolgozik, ő meg otthon van a gyerekkel.

Szerintem manapság sajna azért nincs esélye a dolognak, mert 1 fizuból nem igazán lehet megélni. (sógoromék sem MO-on élnek)

Előtte mondjuk érdemes bebizinyítani, hogy te is képes vagy sokat dolgozni, ha kell. Aztán ha az asszony fizuja elegendő, szerintem lehetséges.

2015. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Helyetted szégyellem magam.
2015. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nagyon sokat keresek, jóval többet mint a férjem, ugyanakkor a férjem is neveli a gyerekeket és végez házimunkát ugyanúgy mint én. Hiába keres kevesebbet, egyenlőek vagyunk a kapcsolatban.

Sosem tudnék tisztelni egy olyan pasit mint te.

2015. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy, erre a fordított szerepkörre vágyó nővel hoz össze a sors, akkor igen. Biztos vannak ilyenek, bár szerintem ritka mint a fehér holló.
2015. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!