Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is taszít ha egy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is taszít ha egy 32 év körüli nőnek nincs semmi életcélja?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapot jártam egy csajjal. 32 évesen annyi az élete, hogy eljár dolgozni aztán meg otthon van. De ez még egy dolog lenne de egy olyan albérletben lakik ami egy munkásszállóból lett átalakítva ergo a folyosóról közvetlen nyílik egy 5 nm-es szoba. A többi albérlő is szintén ilyen kis szobákban lakik. Kb 15 embernek van egy közös konyha meg fürdő. A környező szobákban mindenféle tróger alak lakik, állandóan piásak, sokat balhéznak.

És ez a csaj meg itt él. Még igénye sincs arra, hogy ezen változtasson. Rettentő mód féltékeny típus is. Kijelentette, hogy gyereket nem akar.

Próbáltam elfogadni de nem tudtam egyáltalán azonosulni vele. Úgy láttam, hogy sehova nem tart az életben.

Voltatok már így? Így utólag visszagondolva csak szörnyülködök az egészen, hogy léteznek ilyen emberek.

34F


2019. febr. 5. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nemtől függetlenül taszítanak az ilyen emberej, de szerencsére egy ilyen sincs a környezetemben, jól válogatom meg azt, kik vesznek körül.
2019. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Szabad választása szerint lakik ott?

Van 53 milliója a bankszámláján és másra nincs igénye?

Miért nem keresel egy csilliomos fogorvosnőt és azzal virítasz?

Csak ő állt valed szóba?

Mégsem tetszik?

Miért nem keresel jobbat?

Biztosan rossz ember?

Hogyan tudna kitörni a szegénységből?

Van jó szakmája?

Jó hátterű családból származik?

2019. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ha meg 2 diplomás, nyelveket beszélő, talpraesett mérnök lenne, akinek kiforrott karrierje, hitelmentes háza és kocsija van, akkor meg az lenne a baj. :D


Amúgy amit leírtál, az ferfiben is undorító lenne.

2019. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Bakker! Ne jöjj akkor össze vele, ha nem szimpatikus valaki. Tudod nem mindenkinek vannak milliói...
2019. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

basz...ki, és ha én élek így 27 évesen akkor én is egy sz..r ember ( lány ) vagyok?


ha ennyire kell a geppa, keress egy milliomos 100 éves özvegyet és nincs probléma!

2019. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem az a baj önmagában, hogy így él, hanem hogy neki így is jó. Ha többre vágysz, hagyd őt.
2019. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy diplomás nőről beszélünk aki tanár. Jó tudom hogy nincsenek halálra fizetve de nem ez volt a lényeg hanem hogy hogy lehet valaki ilyen hogy neki teljesen jó ez a szint ahol most van.
2019. febr. 5. 19:35
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor de "jó" olvasni az ilyen válaszokat, hogy "tudod nem mindenkinek vannak milliói...", de ha egy férfiről lenne szó, rögtön le lenne hordva mindenféle életképtelen, lusta semmirekellőnek. Nem a milliók hiányával van a baj, hanem azzal, hogy a nőnek esze ágában sincs tenni egy jobb életért. Ilyenkor hol vannak a fejlessze magát,végezzen el egy piacképes OkJ-t, vagy diplomázzon le válaszok? Ja, most egy nőről van szó, azoknál meg az sem baj, ha egy 1 négyzet méteres lyukban a mocsokban élnek, mert nem tehet róla, hiszen szegénynek nincsenek milliói, nem hullott az ölébe valami oknál fogva, tenni, hogy legyen isten őrizz!
2019. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
"ha ennyire kell a geppa, keress egy milliomos 100 éves özvegyet és nincs probléma!" Az a baj, hogy a milliomos és eközött az életvitel között vannak még fokozatok bőven, nem csak ez a két véglet van.
2019. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

igen, meg a sok barom aki azt gondolja, hogy csettintésre minden az ölébe hull , és el hisznek mindent neki...


na takarodó van innét, nyomorékok!

2019. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!