Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Taszít a párom múltja. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszít a párom múltja. Hogyan engedjem ezt el?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve leszünk együtt,de még mindig zavar a párom előző időszaka. Mármint előttem. Rengeteg egy éjszakás kalandja volt, most pl legutóbb egy legénybúcsús videót láttam róla ahol a sztriptízes csajszit simogatta,-mint "vendég", és ezek nagyon taszítanak. Szeretem, bízom benne,de nem akarok ezek közül a lányok közül " egy lenni...Hiába akarom ezt elfelejteni,valahogy előbukkan bennem.

ezt az érzést hogyan oltsam ki magamból?

Előre is köszi!

L: 26, F: 35



2017. okt. 24. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Én nem is akarnék egy ilyet elfelejteni. Kutyából nem lesz szalonna.
2017. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne legyél vele.
2017. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Tapasztalat: bármit is írhatunk, úgysem lesz jelentősége, mert a nő megkapta az áhított, betörni való rosszfiúját, már fülig szerelmes belé, a rózsaszín köd már totálisan elvakította. Az utazás az érzelmi hullámvasúton már elindult...
2017. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ja... 2 éve kedves harmadik. Első vagyok. Eddig nem volt gond ugye?
2017. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy amikor ezekről a dolgokról beszélünk,mindig azt mondja " ez már a múlt,te vagy a jelenem",meg hogy " már lenyugodtam,nem hiányzik az az élet" ...amit igyekszem is elhinni...
2017. okt. 24. 22:59
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
De ha szűz lenne, az lenne a baj.
2017. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Amikor én vagy más férfiak felhozzuk ugyan ezt csak a másik oldalról, hogy mennyire pocsék dolog tud lenni, hogy a csaj leszopott vagy ötöt és megdugták már 6-an és még csak egy 22 éves egyetemista, akkor mindig csak a lehurrogás megy.

Különös látni ilyenkor, hogy azért a nők csőrét is piszkálják az ilyen múltú férfiak.

Neked mi a rossz benne? Félsz attól, hogy megcsal vagy eldob egy másikért, mert neki ilyen könnyen megy ez vagy az is bánt, hogy jellemre egy olyan férfi mellett kell élned aki eddig már belelógatta mindenféle nőbe a farkát?

2017. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hidd el,pontosan látom,hogy sok lány sem különb...Sőt.


És igen.félek,hogy egy idő után kevésnek bizonyulok majd a számára.

2017. okt. 24. 23:32
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress másikat, ez ilyen egyszerű. A múltját nem tudod megváltoztatni.
2017. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy milyen volt, hanem hogy milyen melletted. Én nem gondolnám akkora problémának ezt. Amíg nem találja meg azt az egy nőt, aki elég neki, aki az egyetlen lehet számára, addig hagy szórakozzon. Most talált valakit, aki miatt megéri ezt az életet maga mögött hagyni, aki mellett nem is vágyik más nőkre vagy egyéjszakás kalandokra. Egy férfi nem minden nő mellett ugyan az a férfi.
2017. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!