Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki boldog szingli, miota van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki boldog szingli, miota van egyedul?

Figyelt kérdés
Nok valasza erdekelne. Barmilyen reszlet h miora vagy egyedul, vegig jol erezted e magad egyedul vagy mikor jott el az a pont? Mit szeretsz benne es mit nem.

2019. febr. 5. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

2,5 hónapja csak. Imádom, mert szörnyű kapcsolat volt.


Néha picit magányos vagyok, mert épp nem is ismerkedek senkivel.

2019. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Több mint 1,5 éve. Eleinte nagyon rosszul esett, majd megtanultam egyedül lenni és így már szeretem is ezt az állapotot, megláttam benne az előnyeit. Nem mondom, hogy néha nem gondolok arra, hogy milyen jó lenne a szerelem, egy kapcsolat velejárói, azok a kellemes dolgai, hogy nem. szokott hiányozni, de inkább vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Addig is míg meg nem találom a hozzám való embert, építem az életem és fejlesztem magam, amiből csak előnyöm fog száramzni a szomorokodás helyett. Ezekre gondolok mindig a rosszabb napokon, mikor feljön a vágy. Az a helyzet, hogy minél tovább vagy egyedül, annál jobban fogod tudni értékelni ezt a minőségi időt, amit magaddal tölthetsz és kialakul a saját értékrended, szintén előny lesz később. Hiszen az is fontos egy kapcsolatban, hogy legyen meg a saját életetek egymás mellett, ne függjetek, foglalkozzatok önmagatokkal is a másikon kívül. Nehéz az egyedüllétet pozitív időszakként felfogni, de nem lehetetlen. Rengeteg lehetőség van benne, csak észre kell venni és hasznosítani tudod majd a következő kapcsolatban, ami már sokkal minőségibb lesz, mint az előzőek.
2019. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

31 éve, "boldog"??

Nem de egyenlőre ez van. Remélem már nem sokáig.


f31

2019. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Szingli olyan értelemben, hogy nincs komoly párkapcsolat, ami nem jelenti azt, hogy nem csúszik be néha némi kalandozás.


Nem egy szívesen választott állapot, de ha úgysincs kilátásban olyan ember, akivel elköteleződnék, akkor meg minek panaszkodnék (:

2019. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Mindig is egyedül voltam.
2019. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Igaz,hogy férfi vagyok de lassan egy éve az első(3éves)kapcsolatom óta.

Ugyan úgy mint elöttem szóló nem mondom,hogy nem hiányzik néha egy társ vagy szeretet export/import de inkább vagyok így mint egy rossz kapcsolatban :)

21f

2019. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Több, mint egy éve.


Már kezd nagyon rossz lenni, hisz az embernek sok dolog hiányzik, de főleg már az.. :D Érzem magamon, hogy néha feszültebb vagyok, de nem akarok csak úgy összefeküdni bárkivel. Meg persze a csók, ölelés is hiányzik..


22/L

2019. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nekem a legjobb baràtnöm él egyedûl kb. 10 hònapja ! Azelött volt neki egy baràtja, akivel egyûtt élt, de a férfi megcsalta egy màsik nôvel, akit a baràtnôm is jòl ismert! Én pròbàltam vigasztalni, mert nagyon „ maga alatt volt“! 3 hétig mindennap sirt, borzasztò àllapotban volt. Nem tudtam szinte mit csinàlni vele, annyira szomorù volt. Lassan lassan összeszedte magàt és megnyugodott. Most màr teljesen jò van, de egyenlôre nem akar uj kapcsolatot. Azt mondja szeret egyedûl élni, mert nincs stresszben, hogy mit fözzön a pasijànak! Nincs màr ilyenre gondja.
2021. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7 éve. Van bennem hiányérzet. Jó lenne néha hozzábújni valakihez éjszakánként. De 3 hosszabb kapcsolat után, amiben anyagilag lenulláztak, érzelmileg kihasználtak, porba zúzták az önbecsülésemet, morálisan kikészítettek, lelkileg kifacsartak .... már inkább nem kérek belőle. 3-ból kettő csak élősködött rajtam. volt haszna is, mert megtanultam magamra főzni és minden egyebet ami az önellátáshoz kell. 45 éves vagyok, néha eljárok qrvázni ezzel a szex, a társaság, a női test érintése és a nő érintése megvan. Nehezen, de talpraálltam lelkileg, stabilabb lettem anyagilag. Igaz, hogy örököltem is, nem keveset (2 ház + anyagiak), de azért az én - jelenleg - 650.000-es fizetésem is nyújt akkora fedezetet, amiből vígan el vagyok.

Majd, ha nagyon unom magam, veszek egy macskát. :))))))

2021. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
4 éve,és nagyon jó! :) F50
2021. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!