Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig magyarázkodnom kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig magyarázkodnom kell a menyasszonyom előtt! Normális ez?

Figyelt kérdés

Nem csajozással kapcsolatban, mert 4 év alatt soha nem néztem félre! Nem is a haverokkal bulizás miatt, mert 4 éve nem voltam sehol! Még rendetlen se vagyok!

A bűnöm hogy mindent rosszul csinálok és ez felidegesíti őt! Pl ma megleptem azzal, hogy bevállaltam egy plusz munkát titokban, hogy megjavítassam a mosogatógépet, amire nem volt pénzünk. Azt hittem örülni fog. Ehelyett lehordott hogy a melós kiszellőztette az összes meleget a lakásból, most fűthetünk újra. Meg hogy olyan edélyt adtam neki a dzsuva leengedéséhez, amit nem kellett volna. Pluszban még összejártuk cipőstöl a lakást meg még koszt is csinált az ember! Azt mondta nagyon mérges most rám, mert semmi logikám és mindig hülyeségeket csinálok. Próbáltam az okokat megmagyarázni, pl hogy a melós ki-be járt a szerszámokért és nem szólhattam rá hogy mindig vegye le-fel a cipőt. Utána meg nem volt időm felmosni, mert már jött is meg.

Mindig így kell magyarázkodnom. Miért egyre zártam az ajtót, miért nem kettőre? Miért van elől a jelenléti ívem (mert talán szükségem van rá)? Általában minden rossz és nem megfelelő, logikátlan, hülyeség amit csinálok. Kipróbálta most a mosogatógépet, már mondta is hogy sokkal hangosabb mint volt és kár volt hozzányúlni! Jóhogy nem decibel mérővel állapítottam meg, pedig nem hangosabb.


Azt is kérdezném, hogy tényleg én lehetek ekkora pancser? Ha igen, akkor jogos végülis a dolog? Más is így szokott viselkedni ilyenkor? Ez az első párkapcsolatom, bár már 28 vagyok. Nem vagyok a nők kedvence, kb már azt hittem egyedül maradok a visszajelzések alapján, így viszonyítási pontom nincsen, hogy más csajok milyenek. Lehet hogy még “olcsón” meg is úszom a bénáskodást :D


2019. febr. 7. 17:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%

Üdv a csapatban, csak én nőként tapasztalom ezt. :D

Ha megfejtettem, szólok!

2019. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
És te ezt a nőt még el akarod venni.. Sajnálnának, de ha egy ekkora lábtörlő vagy és még nem vágtad ki ezt a nyomorult hárpiát, akkor megérdemled, szenvedj csak a sárkány mellett.
2019. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen emberrel ne kösd össze az életed,mert meg fogsz örülni.
2019. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egyáltalán nem normális. Ezt te is tudod, ha legalább pár Rém rendes család és Férjek gyöngye részt láttál.

Kifogtál egy igazi, vérbeli házisárkányt.

2019. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Annak örülj, hogy ezek a dolgok még az esküvő előtt a felszínre jöttek. Így nem kell belemenned egy olyan szerződés aláírásába, amiből csak nagy anyagi és lelki veszteséggel lehet kimenekülni...
2019. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik ismim pont így viselkedett a kapcsolatuk elejen is már. Azzal kompenzalt, hogy jó napjain mindent megtett a hapsijáért.

És igen, ez így váltakozott.

Ordított vele, veszekedett, aztán köv. nap kibékült és agyonabajgatts .

Nem normális dolgok ezek.

Mondjuk a pas el is vette. Szív is vele rendesen.

2019. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Pedig a válasz nagyon egyszerű, a menyasszonyod egészen egyszerűen nem szeret téged. Legalábbis nem szeret, mint férfit. Ezért nem képes téged elfogadni olyannak, amilyen vagy, és ezért köt bele minden apróságba. Ha egy nő igazán szerelmes egy férfiba, az nem hogy ilyenekért nem piszkálna, hanem kb. azt is elviseli, ha az odaszarik a szoba közepére.


Mintha magamat olvasnám kedves kérdező. Csak én már 36 voltam, amikor pofán vágott a valóság, és megértettem mindezt. De akkor már házas voltam és gyerekünk is volt.

2019. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon idős, nős férfi vagyok. Csatlakozom az előttem válaszolókhoz: jellemben nem illetek egymáshoz. Négy év alatt (bizonyára már hamarább is) eleged lett a perpatvarból. Évtizedekig ezt lehetetlenség lesz kibírnod (vagy kibírod, de sosem leszel boldog, vidám, felszabadult).

A korod cseppet sem korlátoz abban, hogy ne kezdj új életet egy normális nő mellett.

Világos, hogy két ember közös életét lehetetlenség véleménykülönbségek nélkül leélni, mert ha ez lenne, akkor az egyik csak uralkodna, a másik pedig némán tűrne (és boldogtalan lenne).

Szakíts ezzel a nővel!

2019. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Pancser vagy!Viselkedj férfiként.
2019. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen lépj ki ebből a fostengerből. Ennél az is jobb, ha egyedül maradsz örökre.
2019. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!