Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ertelme egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme egy olyan kapcsolatnak ahol a szulok bantalmaztak?

Figyelt kérdés

Baratom apja nekem esett, majd mikor lerugtam magamrol az anyja adta volna visszakezbol a pofont mondvan mit kepzelek magamrol hogy megrugom az o ferjet. A baratom ekkor nem volt otthon nemsokkal kesobb tudta meg, de bereccsent.


Szerintetek van ertelme az ilyen kapcsolatnak a kesobbiekben ha kulon mar de egyutt elnenk?(ketten)

Csak velemenyeket varok a fejemben megvan ra a valasz......


24n


2019. febr. 8. 19:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Vagy akar kerdezhetnem ugy is hogy van e ra megoldas....:)

Koszi a valaszokat

2019. febr. 8. 19:21
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem hisz a jövőben akkor is kell velük valamilyen kapcsolatot ápolni. De azért érdekelne hogy történt. Békésen ültetek a vasárnapi ebédnél azt apuka elkezdett fojtogatni a semmiből? Itt azért valami kimaradt.
2019. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen hiányos ez a történet egyébként maradhattok együtt csak mond meg a párodnak hogy a szüleivel többet nem találkozol Ennyi.Mondjuk így meg ellehetne menni ezzel a történettel a Mónika showba mert olyan szintű...
2019. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha tovább megyünk és szül egy két gyereket akkor csak csak találkozni kell a gyereknek a nagyszülőkkel. Szóval most hiába költöznek a világ túlfelére akkor is lesz kapcsolat.
2019. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#5


Nem "kell" találkoznia velük. Ha lenne gyerekem valaha is a nagyapját nem fogja látni, mert nem lenne rá jó hatással egy masszív alkoholista a világ legolcsóbb humorkészletével.

2019. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek es segitokeszek voltak velem latszolag a szulei, majd en a baratomhoz kikoltoztem kulfoldre. Karacsonyra kijottek a szulei latogatoba, majd a baratommal vitatkoztunk zart ajtoknal egy aprosagon amire berontott az edesanyja, hogy mi ezt fejezzuk be, meg amugy is ha nem tetszik valami takarodhatok innen, en pedig ehhez csak annyit fuztem hozza hogy beszelgessen el a kisfiaval, erre jott a testvere hogy egy nagykepu k...... vagyok es engem k.i.b.a.s.z a lakasbol. Majd en el is mentem a baratom hivott fel este hogy menjek vissza. Visszamentem majd a szobaban ultem csondben laptoppal az olemben, fulessel a fejemen mikor a baratom kiment a szobabol valamiert, mint kesobb kiderult el is ment otthonrol, es ekkor jott be ujra az edesanyja hogy en mit kepzelek magamrol, majd az apja moge rontott azt ordibalva hogy engem megol, meg kitekeri a nyakamat, es nekem esett mikozben ultem az agyon.


Mind ezt azert mert a baratom testvere elment otthonrol setalni egyedul, mert a korabban tortentek miatt kerte a baratom hogy kerjen bocsanatot tolem es o inkabb ugy gondolta ezzel a dramai otthonrol valo elmenetelrol 39 evesen majd jobb lesz.:) Ennyi

2019. febr. 8. 19:37
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyszülő hisztizni kezd elmehet a bíróságra és követelheti a jogait ha jól tudom. Persze ezt egy mély alkoholista nem valószínű hogy megteszi de a kérdező anyósáékról nem sokat tudunk. Nem mellesleg az apának is van ebbe beleszólása és ha ő meg hordani akarja a gyereket az konfliktushoz vezet ami a kapcsolat végéhez. Nem szerencsésebb most rövidre zárni?
2019. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig nem áll össze.Nem tudom ezt életszerűen elképzelni.
2019. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem emgoldas hogy nem beszelek a szuleivel mert ez nyilvanvalo, DE engem egyszeruen felmergelnek a tortentek, ugy hogy kesobbiekben egy csepp megbanast sem mutattak ezek az intelligens romlott valamik........


Mert en amint tudtam ra par napra haza is repultem hogy minel hamarabb es minel messzebbre tudjam magamtol ezeket a beteg embereket pedig mar aznap ott hagytam ezt a “tarsasagot” miutan ok ra egy hetre szinten hazarepultek es a naluk maradt par cuccommal edesanyamhoz mentek munkaidoben es hozzab.sztak....

2019. febr. 8. 19:43
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#11


Ez a kérdés amúgy komoly? Ahogy fentebb írták, tökéletes Mónika-show alapanyag, én a főszereplőket is abból a rétegből képzelem el így látatlanban (kedves kisbaltás kisebbségi emberek) ez is tipikus, hogy azonnal mennek "családostul" a rokonaid vegzálni.

2019. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!