Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kb heti szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kb heti szinten megnézi az exe instagramját. Ez titeket is zavarna? Szólnátok?

Figyelt kérdés
Négy hónapja vagyunk együtt. Előtte sok évig barátok voltunk. Nem kutakodtam utána, de közös gépet használunk és láttam, hogy kb heti szinten nézegeti. Miért csinálhat ilyet? Nem akarok hisztizni neki de tényleg rosszul esik.
2019. febr. 9. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Igyál egy pohár vizet, az segít ilyenkor.
2019. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Akkor nem hisztizik.
2019. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Én is le szoktam csekkolni az exem, hogy mi van azzal a szerencsétlennel. Ez nem bizonyít semmi, inkább azt nézd hogyan bánik veled, ha bizonytalan vagy.
2019. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tul rajta ugy isten igazabol.. kivancsi még ra, hogy mit oszt meg mi van vele. Lehet idovel majd elmulik nala, de ha nem akkor en rakerdeznek majd, hogy miert
2019. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs túl rajta. Persze az embernek néha eszébe jut az exe, de aki túl van rajta az nem nézegeti hetente mit művel. Évi 1-2 alkalommal én is rájuk nézek, bár leginkább akkor is szüli-,névnap kapcsán jutnak eszembe.
2019. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna. Valósznűleg nincs túl rajta.

A helyedben megpróbálnám ezt félretenni és maximumra kapcsolni a lángot, hogy ne legyen ideje és kedve az exen nosztalgiázni.

2019. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!