Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahozz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahozz hogy ha a barátotokat kolléganője bejelöli fbon?

Figyelt kérdés

Úgy hogy csak köszönő viszonyba vannak.

Nem szeretnék, betegesen féltékeny lenni nem tudom h tegyem magam túl ezeken a kirohanásaimon.. :(

Bízok is a vőlegényembe tudom h nem csalna meg.. De ottvan a kis ördög fejembe h tudom milyen nők vannak ebbe mai világba.


2019. febr. 4. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Csak néhány apróság:

1. Ma boldog-boldogtalan ismerőse mindenkinek, még azok is, akik az életben nem találkoztak.

2. Gondolod, hogy ha meg akar csalni, akkor ez visszatartó erő lesz? Vagy ez lesz a bizonyíték?

3. Mindenki magából indul ki. Fordított esetben bennem ez nem merülne fel.


F

2019. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Egy bejelölés nem jelent semmit. Vannak sokan, akik arra mennek, minél nagyobb szám legyen az ismerősök számánál.
2019. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Semmit nem szólnék, egy cégnél álltalába előfordul, hogy a kolléga ismerős facen... kegyetlen világ ez..
2019. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Semmit se szólok hozzá, miért ne lehetne az ismerőse? Ha pedig később lenne valami, félreérthető üzenetváltások, flörtölgetések, akkor nem kár a párodért. Nehogy már egy olyan férfihoz menj hozzá, akkor annyira sem tisztel, hogy nem képes visszautasítani egy másik nőt, de erről még szó sincs, ne legyen kisöröd a fejedben. Az önbizalmaddal kellene foglalkoznod a féltékenykedés helyett, illetve kommunikáld le a pároddal a problémáidat. Mi tudunk tanácsot adni, de hiába írod ki ide, ha nem beszélsz róla neki.
2019. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

"De ottvan a kis ördög fejembe h tudom milyen nők vannak ebbe mai világba."


Pedig ha megcsalna a párod az teljes mértékben az ő döntése és felelőssége lenne.

2019. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ó, a barátomat bejelölte egy rakat kolleganője, sőt, még írni is szoktak neki. De sosem takargat semmit, bármibe belenézhetek, én is szoktam más srácokkal beszélni.
2019. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Ki kaparnám a szemet a cemendének!! Hogy képzel ilyet hogy bejeloli ismerősnek az én tulajdonom ami csak az enyem senki másé
2019. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
1200-an dolgozunk a munkahelyemen,van olyan kollégám akivel még köszönő viszonyban se vagyunk csak láttuk már egymást mégis ismerősnek jelölt.Ha minden ilyen ,, gyanús" alaknal kiakadt volna a férjem kb 500 alkalommal kezdett volna váláson gondolkodni.😂 Ne gondold túl,felesleges.Viszont a féltékenység,főleg ha ok nélküli tonkrevaghatja a kapcsolatot,erre gondolj mielőtt ok nélkül ,, kirohanásod" volna.
2019. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Mai kapcsik.. Egymás exeit számoljátok.. :( Bejelöli facen,jaj mi van,mikozben együtt dolgoznak juj..

Ha szeret jöhet 10 bárcás is ha meg töltő vagy csak nem fog aggodni h kivel csal..

2019. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

Van 500 ismerősöm, ebből 150 kolléganő, vagy a munkából ismerem.

A párom mellett van egy szeretőm aki semmilyen formában és semmilyen fórumon nem ismerősöm.

A párom kutatgat, turkál rendesen a FB fiókomban.

Akkor most hogy is van ez?

2019. febr. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!