Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért titkolózik előttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért titkolózik előttem a barátom?

Figyelt kérdés
Ma a barátom odaadta a laptopját, hogy amíg nem jön haza, nyugodtan nézzek filmet rajta. Láttam hogy egy dokumentum meg van nyitva, amibe picit beleolvastam, egy történet volt. Mikor a barátomat megkérdeztem, hogy mi ez, teljesen fura lett. Azt mondta, hogy csukjam be, nem szeretne róla beszélni. Én berágtam, akkor oda jött hozzám, hogy néha unaloműzőként fiktív, sci-fi történeteket ír, de nem szeretné másokkal megosztani, nem akar magyarázkodni miatta, magának írja őket. Nekem pedig azóta is rossz a hangulatom, csak az jár a fejemben, hogy miért és még mennyi titkolnivalója lehet. Normális az ilyen? Mit gondoltok erről? (25l)

2019. febr. 9. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen normális, ha magának ír valaki. Én is írtam a napokban magamnak, hogy fel tudjam dolgozni az elmúlt 1 évemet. Nem kell ennek különösebben nagy jelentőséget tulajdonítani és kombinálni, meg kitalálni, hogy biztos mennyi mindent titkol még.
2019. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Tudod régen, még a tabletek és telefonok, de még mi előttünk is, az emberek még személyes naplót is írtak maguknak, amihez a másiknak ugyan úgy nem volt semmi köze és ez rendben is volt.

32/f

2019. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy előtted szégyelli, mert úgy érzi idegennek fogod tartani ezek után. Ebből nem kell olyan következtetést levonni, mintha megcsalt volna...


Ezek után el tudom képzelni, hogy az igazi énjét nem fogadnád el, és ha kiderül, hogy milyen dolgokat szeret (hiába nem rosszak), neked idegenné válhat, és te fogod elutasítani. Te nem tartanál attól, hogy bizonyos bogaraid miatt mit reagálna?

2019. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos a részéről. Neki ez jelenti a kikapcsolódást, amikor teljesen egyedül lehet, és nem szeretné, ha más is tudna róla.
2019. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez 100%-ban normális. Az írás kifejezetten intim dolog tud lenni: önmagadra tartozik, másra nem. Ezt nem értheted, ha te nem írsz.

Egyébként meg akkor titkolózna, ha nem adta volna oda a gépét. Vagy jelszóval védené a fájlt.

2019. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, én is néha írok naplót, amikor nehéz pillanataimat, kétségeimet írok ki magamból... nem örülnék ha a szerelmem elolvasná, mert nem olyan stílusban írtam, hogy megértené... Továbbá sokmindent így tudtam feldolgozni.


Engedd el a dolgot... egyedül magadat kínzod ezzel... ez kicsit hasonlít a féltékenységhez, amikor valami negatív (félelemből adódó) kétség lesz urrá rajtad, és egyszerűen görcsösen ragaszkodni kezdesz egy rögeszméhez... ez most nagyon hasonló... vagyis csak szenvedést okozhat, miközben semmi valóság alapja nincs.

2019. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Azért mert, barátunk, barátnőnk van, még lehet magánszféránk és olyan gondolataink, amit nem akarunk másokkal megosztani.
2019. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én berágtam" - én meg ezen rágtam be. Jóindulatból megkapod a laptopját, beleolvasol az egyik megnyitott dokumentumába, majd amikor kéri, hogy ne foglalkozz vele, még neked áll feljebb? Milyen pofátlanság ez?


"Nekem pedig azóta is rossz a hangulatom, csak az jár a fejemben, hogy miért és még mennyi titkolnivalója lehet." - így már világos. A kapcsolatotokat te fogod rövid úton tönkretenni, de lehet, hogy jobb is lesz. A srác legalább találhat egy normális, egészséges értékrenddel rendelkező FELNŐTT nőt.

2019. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem normális. Azonnal meg kellett volna kérnie téged, hogy HUZZ EL PITLÁKBA!
2019. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is írtam régebben,de egyiket sem szerettem volna megmutatni senkinek.

Nem kellett volna beleolvasnod,nem is értem berágásod okát.Egyből elkezdtél gyanakodni rá, kicsit sajnálom szegényt

2019. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!