Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar szerelmem? Elbizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar szerelmem? Elbizonytaanodtam

Figyelt kérdés
Első talalkozaskkor első látásra belezugtam. Ő is belém természetesen. Elmentunk étterembe enni nagyon romantikus volt még rózsát is adott. Után a szeretkeztunk a kocsijában. Következő randin setalgattunk után a sex. Harmadszor hiába mondom menjünk moziba vagy valahova neki nincs kedve ahoz csak dugni akar. Én is szeretek vele lefejudni de nekem ez furcsa hogy nem akar jobban megismerni. Mit tegyek a párkapcsolatunk javítása érdekében?

2019. febr. 9. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Dugjál, közben meg beszélj hozzá.

32/f

2019. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem szeretett beléd " természetesen".

Nincs semmilyen párkapcsolatod, amit meg kellene javítani.

Megdugott , párszor még akar. Ennyi.

2019. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval a ti híres párkapcsolatotok ez a három alkalmas szex? Hát biztos a megszokás, vagy a kialudt tűz lehet az oka!:/ Amúgy komolyra fordítva a szót, miből gondolod, hogy ő is beléd szeretett? A rózsa miatt? Netán azt mondta? Szerintem, ha egy kicsit te is komolyabban átgondolod, rájössz, hogy ez nem igazán nevezhető kapcsolatnak, lefeküdtetek pár alkalommal és neki itt ki is merült! Vagy megelégszel ezzel vagy pedig elengeded, ez már a te értékrendeden múlik.
2019. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy beléd szeretett - természetesen, ha ugyanakkor azt érzed, hogy meg sem akar ismerni...

Ez nem paradoxon? Kicsit azt hiszem...önáltatod magad... :(

2019. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megdugni. Neki te nem a szerelme vagy, csak egy használati eszköz.
2019. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kivancsi lennek a fejere, amikor o is megtudja, hogy szerinted ti kapcsolatban vagytok.

Kerdezz ra nala, ha ez meg nem az esti trollkodas resze.

2019. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelmed nem tudja, hogy ő akkor most párkapcsolatban él azzal a csajjal, akibe x napja a hátsóülésen beleűrített.
2019. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Én azért nem leszek ilyen nyers, mint az előttem szólók. A helyedben a következő találkozón leültetném és szemtől szemben megkérdezném, hogy mit gondol kettőtökről, meg a randikról. Beszéljetek erről, aztán ahhoz mérten, hogy tetszik-e amit mond, lehet továbblépni vagy befejezni az egészet.
2019. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő a puncidba szerelmes,ennyi.
2019. febr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!