Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha az exével akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha az exével akar talalkozni?

Figyelt kérdés
A mai nap beléptem a barátom facebookjaba és megláttam hogy az exevel beszélget és már egy találkozót is megbeszéltek . És megkérte a lanyt hogy ne irjon neki ott többet mert én eszre veszem és felre fogok érteni mindent a csaj megadta a telefonszámát Es hogy mentse el áll néven a barátom mondta hogy dehogy mert megtalálom .Sajnos betegesen feltekeny vagyok bár ennek van is oka mindig csinal valamit de én meg túlságosan szeretem és nem tudok rá haragudni .. miután rákérdeztem azt mondta hogy pénzt adott neki kölcsön mert könyörgött neki és meg sajnálta. Miután rairtam a csajra hogy meg is mit akar tole o azt irta hogy” régi barát “ De eddig sose beszelgettek most meg hirtelen már talalkozni akar vele amikor a pénzt eltudná utalni .. én mondtam hogy elmegyek vele ha csak a pénzt akarja oda adni meg pár szót váltani de o egyből tiltakozott és szerinte tok normalis dolog talalkozni az exevel .Nagyon tanácstalan vagyok :( Köszönöm elore is a segítséget !:)
2019. febr. 6. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mind1 melyik apróság igaz vagy sem.A hangúly azon van hogy a hátad mögött zajlódtak az események és még taktikáznak is hogy hogyan verjenek át.Nekem ez a rész a lényeg.Férfiként is megalázónak gondolom.
2019. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Igyekezz megszabadulni a féltékenységi szokásodról! (Roppant nehéz, esetleg lehetetlen lesz, de ez a Te bajod).

Leírásod alapján nem a kölcsönt kapja a lánytól vissza... Nem vagyok próféta, lehet igazat mond, de gyanús, hogy nem akarja,hogy ott légy. Keress más férfit, bármennyire szereted a mostanit, de főleg - ne féltékenykedj, mert akkor pokol lesz a magad élete is, meg azé is, aki veled van.

2019. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez a kapcsolat kuka. Nem bízol a barátodban, feltöröd a facebookját, nyomozol utána. A barátod meg az exével csal.
2019. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régebben amikor az exem megkeresett az barátom Facebookján keresztül mert én letiltottam és azt irta neki hogy ki szeretne békülni velem meg beszelgetni néha meg hogy legyünk barátok a barátom szo nélkül rá vágta hogy nem dehogy is ez nem normalis és én sem akartam vele beszelgetni nem hiába ex .... Most már azt mondta nyugodtan beszélgethetek vele meg találkoztatok is de nekem eszembe nem jutna vagy ha igen akkor jönne ő is
2019. febr. 6. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Figyi, tökmindegy. Onnantól, hogy szükségét érzed a barátod facebookjában, telefonjában, privát szférájában kutakodni, megette a fene az egészet. Egyáltalán, hogy vagy képes együtt lenni olyannal, akiben nem bízol?
2019. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy szeretem nagyon hiába voltunk külön akkor is kibekultunk
2019. febr. 6. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak a saját példámat tudom leírni. Volt barátnőm bejegyzéseit, képeit elkezdte likeolgatni facebookon egy srác, kis idő múlva kialakult közöttük a "kapcsolat" és utána én már csak egy fölösleges cucc voltam neki, eljárt vele randizni miközben én vártam otthon. Kérdeztem hogy ezt hogy gondolja, azt válaszolta nincs abban semmi ha írogat meg beszélget és barátkozik. Mondtam rendben, de onnantól már borítékolva volt hogy őt válassza. 3 év után így lépett ki az életemből, hátrahagyva azt a sok jót és szépet amit velem átélt. Lehet hogy nálatok nincs ekkora dráma, de azért figyelj oda hogy ne vegyen hülyére!
2019. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, és az sem, hogy nyomoznod kell utána. Ő nem tisztel téged, te nem bízol benne.
2019. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!