Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom regelt társkeresőre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom regelt társkeresőre és szextárskeresőre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Társkeresőn már régóta fent van, persze én ezért mindig hisztiztem. Egy idő után elkezdtem "nyomozgatni", mert ugye tudni akartam, hogy milyen beszélgetéseket is folytat a hátam mögött. Akkor ezekben nem volt semmi, később viszont megadta a telszámát a csajoknak (igaz mindegyik jó messze lakott és 40körüli volt). 3hónapja volt az esküvőnk és azt hittem ennek vége lesz. De nem! Már szextárskeresőn is fent van, ráadásul az ARCKÉPE is kint van, a köv szöveggel: titkos kapcsolatra keresek szextársakat. Ezzel nagyon megbántott, akkor is ha nem gondolja komolyan, mert állítása szerint ez neki egy szórakozás. A baj, hogy emiatt én balhézon, de még neki áll feljebb. Mert hogy neki hol van a magánélete, h én mindenről tudni akarok, hogy állandóan kutakodok nyomozgatok, neki semmi szabadságot nem adok. Szerinte én vagyok a szemét, nem hagyom élni, mindig vitázom, balhézom és betegesen féltékeny vagyok. De mit tegyek???? Már nem tudok semmit. Igaza van, tényleg túlzásba viszem???
2008. nov. 8. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem csodálom, hogy kiakadtál. Ha ilyennel szórakozik, ott már baj van. Lehet, hogy nem vagy neki elég, vagy újra vágyik. Ezt mindenképpen higgadt fejjel kell megbeszélnetek.


Vagy: lendülj ellentámadásba, és regelj te is "szórakozásból" - persze kép nélkül - hasonló oldalakon, de úgy, hogy biztosan észrevegye. Talán akkor kibújik a szög a zsákból!

2008. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

A társkereső is problémás... oda kellene írnia, hogy házas, és csak barátot, levelezőtársat keres.

A szexpartner kereső házasságban nem megengedett. És nem is vicces.

Ha nem hajlandó megszüntetni, akkor inkább most válj el, amíg nincs gyerek. Mert később már nem csak keresés lesz, hanem partner is.

2008. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem csal meg! Csak dolgozni jár meg haza. Nem megy sehova. Tudom, hogy nem lép félre, de félek, hogy mi lesz ha egyszer elcsábul??? 3hónapja házasodtunk össze, ha újdonság kell neki, minek vett el???
2008. nov. 8. 20:57
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van.Ha arra hivatkozik hogy nem hagyod élni meg nem adsz neki szabadságot te nyugodtan a képébe vághatod hogy akkor minek házasodott összeveled?

Elég baj az hogy ilyeneket csinál és ebből lesznek a megcsalások.A nővérem volt férje is így csalta meg a nővéremet annak idején de már a nővérem rég kipakolta a cuccait és be se engedi a házba.

2008. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A párod maximálisan biztonságban érzi magát a házasságotokban és e szerint abban is túlságosan is magabiztos,hogy nen rúgod ki a cselekedetei miatt. Hidd el ez nem vezet jó útra! De nektek kell tudni mi a jó és helyes magatartás,cselekvés. Ha a párodnak nincsen semmi bűntudata a viselkedése miatt,akkor a házasságotok már halott házasság.
2008. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Amit az a 300 ember is, aki már ugyanezt föltette az oldalon. Használd a keresőt.
2008. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Jaj! Hagyjuk már,hogy használd a keresőt! Nem azért van ez az oldal,hogy bátran kérdezzünk! És mi van akkor ha századjára teszik fel ezt a kérdést? Semmi! Fontosnak érzi és kiírja a kérdését! Enyi erővel senki sem írjon be semmit,mert kifogytak a kérdések,mert szinte mindig ugyan azokat a kérdéseket teszik fel,csak másképpen. Hagyjuk szépen ezt a keress vissza dolgot!
2008. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Szerintem biztos, hogy nem viszed túlzásba a féltékenységet, mert ez már nem normális amit a férjed csinál. Sajnos én is csak azt tudom Neked mondani, hogy ha ez így folytatódik előbb-utóbb ebből válás lesz. Mond meg Neki kerek-perec hogy ezt hagyja abba és ugyan úgy ahogy már írtad nyomozgasd ki, hogy megteszi-e és ha nem hozd fel a válást és készülj fel arra, hogy lehet hogy meg is kell tenned.
2008. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tök szörnyű, hogy 3hónapot élt meg a házasságunk. Neki abból van elege, hogy nyomozgatok, h belenézek a telójába, tuti 70%ban ezért csinálja direkt. De nem értem mi a jó szórakozás abban, ha nőket hülyít. Meg azt sem értem, minek vett el?
2008. nov. 8. 22:25
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Még nem biztos, hogy vége a házasságotoknak.

Tudod, a szerelem egy harc.

Jelen esetben a harc azért folyik, hogy ki legyen az úr a házban. Ha ő szabadon flörtölhet, akkor ő az úr. Ha te szabadon kutatod át a magánholmiját - akkor meg te.


Valahol a kettő között kéne megtalálni megoldást. Össze kell csiszolódni, csak így lesz belőle tartós kapcsolat.

2008. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!