Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom regelt társkeresőre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom regelt társkeresőre és szextárskeresőre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Társkeresőn már régóta fent van, persze én ezért mindig hisztiztem. Egy idő után elkezdtem "nyomozgatni", mert ugye tudni akartam, hogy milyen beszélgetéseket is folytat a hátam mögött. Akkor ezekben nem volt semmi, később viszont megadta a telszámát a csajoknak (igaz mindegyik jó messze lakott és 40körüli volt). 3hónapja volt az esküvőnk és azt hittem ennek vége lesz. De nem! Már szextárskeresőn is fent van, ráadásul az ARCKÉPE is kint van, a köv szöveggel: titkos kapcsolatra keresek szextársakat. Ezzel nagyon megbántott, akkor is ha nem gondolja komolyan, mert állítása szerint ez neki egy szórakozás. A baj, hogy emiatt én balhézon, de még neki áll feljebb. Mert hogy neki hol van a magánélete, h én mindenről tudni akarok, hogy állandóan kutakodok nyomozgatok, neki semmi szabadságot nem adok. Szerinte én vagyok a szemét, nem hagyom élni, mindig vitázom, balhézom és betegesen féltékeny vagyok. De mit tegyek???? Már nem tudok semmit. Igaza van, tényleg túlzásba viszem???
2008. nov. 8. 20:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de nekem nincsen kedvem harcolni és versengeni azon, h melyikünk "hódol" be előbb. Nem hiszem, hogy ez szükséges lenne. Én nem fogom eltűrni, h ezt tegye, mert engem ne alázzon meg ilyen módon, ő meg nem tűri el, hogy kutatgassak. De nyílván nem kutakodnék, ha tudnám, hogy bízhatok benne. Csak ő ezt nem érti meg.
2008. nov. 8. 22:46
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem regisztrálj te is,és jelentkezz a hirdetésére:)
2008. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Tökéletesen igazad van! Azért mert nő vagy ezt ő mint férfi nem teheti meg veled! Mit képzel magáról a férjed? Neki mindent szabad,neked meg semmit? Na ne! Ez nem így működik egy házasságban! Kinek képzeli magát a párod? Ennyi erővel moson,főzzön magára! Bocsánat,de arra jó vagy,hogy odaadd magad neki szexuálisan,arra jó vagy,hogy főzzél rá,mossad a szennyes cuccait stb,de mint nőt legyaláz elég kegyetlenül! Még egyszer bocsi,de undorítóan viselkedik a férjed!
2008. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
És még valami. Ha te cselekednél úgy mint ő,akkor mit tenne? Ordítozna veled,hogy mit képzelsz te Q..a? A párod meg azt csinál amit csak akar? És mindez egy házasságban melletted? Nem érdemel meg téged a férjed! Ha neki nem kell a jó,akkor menjen oda ahol,vagyakikek flörtölget! Talán majd azok ellátják minden jóval és még főzni is fognak neki.
2008. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Mit szítod itt a háborút,te hülye p*csa?Könnyű más f*szával verni a csalánt...


A kérdezőnek:


Szerintem a férjed egyszerűen csak internetfüggő lett.Könnyen megtörténik ez akárkivel.Beszélgessetek el erről normálisan,én azt javaslom.A reakciói tipikusan azt mutatják,hogy függő lett,és ha akadályozzák a tevékenységében,akkor agresszívabbá válik.Ne izgulj,ez nem a heroin,ha figyelmes leszel,könnyen kigyógyulhat belőle ripsz-ropsz.Lehettek még boldogok,hidd el.

2008. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

egyet értek az előttem szólókkal, egyértelmű, hogy neked van igazad... a házasság pont arról szól, hogy a felek mindent megosztanak egymással! az életeteket együtt kell élnetek, a házasságban nincs magánélet, ez ellentmondás... miért vett el, ha neki szabadág kell!? akár meg is kérdezhetnéd tőle!

és hogy ne lennél féltékeny, amikor a férjed társkeresőn ismerkedik!?

ezek szerint te is megtehetnéd ugyanezt vele, amit tőle kaptál - biztos nem úgy gondolná, hogy ez a szabdság jár neked, ha így megleckéztetnéd...

egyébként minden rendben van a hálószobai életetekkel? lehet, hogy úgy érzi, nem kap meg mindent, amit szeretne... ha ki lenne elégítve ilyen téren, miért csinálná ezt? vagy csak bosszantani szeretne? mert az meg nagyon gyerekes. esetleg valamilyen párterápia jót tehetne veletek!

drukkolok neked, hogy minden rendbe jöjjön, és észhez térjen a férjed!

2008. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Emlékszel még,mit fogadtál meg az esküvőn?


"Mellette leszek jóban,rosszban míg a halál el nem választ."


A férjed tényleg furcsán viselkedik,ehhez kétség sem fér.Azt viszont nem hiszem,hogy direkt neked akarna ezzel ártani.Most szüksége van rád,segíts neki.Szerintem igenis beteg.Ha meg akarna csalni,akkor megtenné,hidd el,egy hús-vér nővel,és nem siteokon kutakodna,ahol közismerten kicsi rá az esély,hogy összejöjj valakivel.Ezek a siteok direkt arra utaznak,hogy rabságba ejtsék az embert az ösztöneinél fogva.A férfiakban a vadászösztönt fogják meg,a nőkben pedig a gyűjtögetésit.Nagyon rá lehet kattani az ilyen internetes oldalakra.Én is voltam már így.Gondolj csak bele,hogy az alkoholisták(kábszeresek stb) szintén milyen furcsán viselkednek a családjukkal.Jó esetben mégsem hagyják el azok őket,sőt nélkülük esély sincs rá,hogy helyrejöjjenek.

2008. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amit meg előttem boncolgatnak,abba én inkább nem mennék bele.Úgy is fogalmazhatok,hogy mi volt előbb a tyúk vagy a tojás?
2008. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez volt a helyzet csak házasság nélkül.

Neki állt feljebb,ha kérdőre vontam,amikor bekeményítettem ígért fűt-fát,előttem törölte magát mindenhonnan.Persze pár nap múlva újra kezdte,csak sokkal óvatosabban.A bili akkor borult mikor rájöttem,hogy találkozott egyikükkel,ezt már nem viseltem tovább.De azért az is érdekes,hogy Ő is 27 évesen 40-45 éves nőkkel "ismerkedett".Állítólag legyezgették a hiúságát.Sokszor kaptam a kérdéseimre olyan választ ezért,hogy azok a nők biztos megtudták adni neki azt amit én nem.Hát akkor adják meg neki azok,sok szerencsét hozzá.

2008. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
95%

egy negyvenéves nő már nehezen fog neki gyereket szülni.

egy ponttal vezetsz.

2008. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!