Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni egy duzzogó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni egy duzzogó pasival? Szinte minden találkozásnál duzzog, pedig 27 éves lesz. Én is ilyen típus vagyok, de próbálom türtőztetni magam.

Figyelt kérdés

Összevesztünk, és becsapta mögöttem az ajtót, kezembe nyomva a hajpántomat ami már hosszabb ideje volt nála. Közölte, hogy itt a hajpántom, és ennyi, elmentem ő meg rám csapta az ajtót.

Majd egy óra múlva jött utánam, hatalmas könnyeket hullajtva, hogy nem akar elveszíteni.

Akár hányszor találkozunk szinte mindig elkezd duzzogni vagy tesz valami megjegyzést ami nekem nem tetszik.


2019. febr. 11. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Min duzzog és mire tesz megjegyzést?

32/f

2019. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Most erre mit lehet mondani? Ha több eszed lenne, mint egy marék szárított lepkének, akkor már a második ilyen után abbahagytad volna az ismerkedést és soha többet nem találkoznál ezzel az idiótával. De így, hogy a picsogós duzzogó hisztis pötch viselkedése után te meg még mindig hajlandó vagy vele szóbaállni, csak azt tudom mondani, hogy szenvedj csak, megérdemled.
2019. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Hogy vársz értekmes tanácsot, ha nem írod le a pontos körülményeket. A jószándékú, segíteni akaró emberek meg erre pazarolják az idejüket , hogy találgassanak vajon mi lehet a baj. Aki rosszul tippel annak rögtön jön a leszavazás. Légy oly kedves és írd le konkrétabban, mert így nem tudunk segíteni. 👐
2019. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt aludtam először, holott már 3 hónapja nem vagyok jól egészségügyileg, és nem is akartam ott aludni de már akkor elkezdett duzzogni, hogy miért nem, így igent mondtam. Éjszaka nem aludtam semmit, mert annyira görcsölt a hasam, fájt a fogam, stb stb..és 7 óra fele kikeltem mellőle, hogy ne zavarjam a forgolódásommal. Nem adott nekem sem takarót, egész éjjel úgy kínlódtam hogy nem voltam betakarva, mert csak 1 szem takarója volt.

Miután felkeltem elaludtam kint a konyhaasztalnál kínomban.

Amikor felkelt nem csókoltam meg, mert élni sem volt kedvem. Nem mentem be vele a szobába tv-t nézni,és már ezen is megsértődött.

2019. febr. 11. 15:08
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy idióta. De neked ő kell ígyis-úgyis. 🙂
2019. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! Egyáltalán nem jogos a duzzogása és kicsit sem empatikus ez az ember. Akit az anyáék nem neveletek meg azt te se fogod. Legközelebb ki kell tartanod a saját akaratod mellett, mert ebben az esetben az övé érvényesült amitől te eléggé szenvedtél. Mindenképp tudasd vele, hogy mennyire rosszul érezted magad, hátha leesik neki is és bocsánatot kér. Ha nem fog akkor el

Kell gondolkodnod hogy viszonyulj hozzá a későbbiekben.

2019. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ráadásul akárhányszor jön el hozzánk is, itt is megsértődik mindenen amin nem kellene.

Tudja jól, hogy nem vagyok a toppon egészségügyileg de azt mondja nem lesz ez így jó..

Mondtam neki, akkor menjen, ha ez ennyire zavarja. Arra meg azt mondja, hogy nem akar, közben meg itt hagy, és várja, hogy vissza könyörögjem. Mamám szerint meg nem is hozzám való.

2019. febr. 11. 15:20
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Mióta vagytok együtt? Miért vagy egyàltalàn vele?és milyen egészségügyi problémàd van? Miért nem gyógyíttatod magad? Olyan mintha ellenségek lennétek,nem pedig egy pár...
2019. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ez volt a 7. randink. A fogaimmal kínlódok már 3 hónapja.
2019. febr. 11. 15:30
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell a szenvedéshez jópofát vágni, de abban igazat adok neki, hogy ez így nem lesz jó... miért szenvedsz 3 hónapja a fogaddal? El kéne menni orvoshoz, ha sokat kellene várni, akkor meg magánorvoshoz. Ezzel nem érdemes szórakozni, nem vicc, mikor gyulladás van az ember agyához ennyire közel. Menj dokihoz azonnal.
2019. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!