Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ez?

Figyelt kérdés
Mennyire zavarna ha a párotok (nő) mindig kihangsúlyozná, hogy valaki (természetesen férfiak) mennyire magas és széles vállú? Én nem vagyok sem magas, sem széles vállú. Két hónapja vagyunk együtt. Engem kicsit zavar amikor beszél valakiről és nyomatékosítja, hogy mennyire jó adottságokkal rendelkezik. Én is látok nap mint nap majdnem tökéletes alkatú lányokat, csodaszép arccal de sosem említem neki...nem szeretném, hogy rosszul érezze emiatt magát. Talán nem a legszebb (objektíven bírálva) vagy nem a legtökéletesebb a teste de nekem így tetszik.
2019. febr. 11. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. Akár az anyámat is szidhatnák, az se lenne rám semmilyen hatással.
2019. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

"Hú ott a Maris, a jócsöcsű, meg a Kitti a jópitsájú...na de Julis a fejőgép....mmmhhh"

32/f

2019. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
A te dolgod, hogy felveszed e ezeket a dolgokat vagy sem. Vezesd vissza a rossz érzést a gyökeréhez, így feloldhatod ezt a fájdalmadat. Utána bármilyen rossz érzést képes leszel visszavezeti, és többé nem lesz hatással az, amit mások mondanak, tesznek. Ez a lelki béke.
2019. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem érzelmi intelligenciát tekintve zsákutca ez a nő. Nem illik sorolgatni ezt, ráadásul tipikus zöldfülű, aki pasi szót használ a férfiakra és elég neki a küllem, teljesen szétcsúszik. Ostoba teremtés.
2019. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Érzelmi intelligencia... mond ez vmit?... Neked van, neki nincs. Nos.. Összeilletek? .... ??!
2019. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Természetesen azért érint érzékenyen mert bármennyit sportolhatok úgysem fogom elérni az általa annyit említett alakot. A barátoktól még elfogadom az élcelődést de mellette férfinak akarom érezni magam. Én is megadok minden esélyt neki, hogy nőnek érezhesse magát mellettem.
2019. febr. 11. 22:10
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon zavarna, és túllépni sem tudnék rajta. Egy idő után már eljutnék arra a pontra, hogy csak arra összpontosítanék, hog mennyire nem felelek meg neki. Te tudod, hogy mennyire viselsz el egy ilyen lányt, de én dobnám.
2019. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon zavarna. Te is jegyezd meg előtte, hogy xy milyen csinos. Ha erre sem kapcsol, akkor mond meg neki hogy ez téged zavar. Amennyiben nem változtat a viselkedésén, én hagynám annyiban a vele való kapcsolatot.
2019. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Az én párom pocakos de szeretem és ezt tudja ő is.De szoktam megjegyezni én is, hogy milyen jóképű,izmos az a férfi.De tudja,hogy nem kéne hiszen akkor nem lennék vele.

Ő ugyanígy van a nőkkel.Ki szoktuk elemezni őket,bízunk egymásban és ez nem beteges.

2019. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Zavaró, megalázó. Semmibe vesz téged. Szakítanék vele.

Nekem az egyik exem állandóan azzal jött hogy xy pasinak mennyi pénze van. Megelégeltem és mondta neki hogy akkor menjen hozzá, engem felejtsen el.

2019. febr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!