Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőtök néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök néha így főzne?

Figyelt kérdés

Tehát ha tud főzni, gyakran csinál rendes ételeket is, néha viszont, amikor nincs ideje/ötlete, akkor venne alapport, és azt csinálná meg, pl tejszínes-gombás csirke vagy rakott brokkoli szószalappal(Maggi, Knorr).


Főzésnek minősül ez is, vagy félkész ételnek?


2019. febr. 6. 15:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
7%
Ez nem főzés.Ha zavarna a gyakoriság csinálnék magamnak kaját.Bár én nő vagyok,és évente max egyszer fanyalodom rá ezekre a Knorr poros cuccokra.
2019. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%
Egy tejszínes gombás csirke sima alapanyagból is körülbelül 20 perc. Jó legyen 30, előkészítéssel. Ha nincs 30 perce sem, akkor egyen egy szendvicset inkább és eszik később főtt kaját, de az ilyen por ételek olyan undorítóak szerintem. Azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy napokon keresztül nincs 30 perce főzni, még ha egy nap úgy is alakul, hogy nagyon nincs.
2019. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Miért undorító?

Ugyanúgy friss alapanyagokból készül (csirke, friss gomba, friss tejszín), csak a szósz készül porból.

2019. febr. 6. 15:50
 4/33 A kérdező kommentje:
Rendes ételt főzni (pl gulyás) nagyon nem 30 perc.
2019. febr. 6. 15:51
 5/33 anonim ***** válasza:
7%
Nem eszem hulladék kaját, meg hát vegán vagyok. Szóval...főzök én.
2019. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Én kifejezetten szeretek ilyen alapporokkal főzni, és pont leszarom ki mit gondol erről. Ha valakinek nem tetszik, akkor csináljon magának kaját. Nem fog letörni a kis keze.
2019. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Ebben mi a hulladék kaja?

Sztm akinek rz nem tetszik főzzön maga! Mondom ezt úgy hogy ,,rendes kaját,, is főzök!

N27

2019. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
4%
Biztos hogy nem friss alapanyagokból készül.Ezt csak ùgy mellékesen.
2019. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavar.Ha főz valamit megeszem bár gyakran nem ízlik de mindig megdícsérem és megköszönöm :)Ha nem főz csinálok melegszendvicset vagy ha van időm bontok pár sört és csinálok valami egyszerűt paprikás krumplit vagy pörköltöt vagy sütök ki egy pizzát.Nagy ritkán rendelünk egy pizzát.Soha semmilyen apróbb vitánk sem volt még kaja téren 17 éve vagyunk együtt.
2019. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
12%

Értelmetlennek gondolom.

Nem tartom undorítónak, csak épp soha nem értem az ilyen kajákat...

- ha nincs időm főzni, akkor rendelek valamit, vagy összedobok egy szendvicset

- ha van időm főzni, megcsinálom 0-ról én magam, mert élvezem az étel elkészítését, ráadásul akkor tutira tudom, mi van benne

Számomra semmi logika nincs ezekben a "csomó időt elvesz, de cserébe semmi fun nincs benne" jellegű kajákban.

2019. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!