Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bele lehet szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele lehet szeretni valakibe neten keresztül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem, csak abba a képbe, amit kialakítasz róla. Neten keresztül nem tapasztalsz meg róla mindent, csak részeket, amik hiányoznak, azokat a tudatalattid ideálisnak feltételezi. Abba szeretsz bele, nem az igazi személybe.
2010. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Lehet, hogy szimpatikus, jól írogattok egymásnak, de az nem szerelem.
2010. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Apollo93 ***** válasza:
100%

Én neten ismertem meg a barátnőmet és a 9. hónapban találkoztunk(a távolság miatt) és már előtte is serelmes voltam belé, de utána mégjobban.:)

Remélem tudtam segíteni.

2010. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

De igen bele lehet szeretni.

Az aki erre a kérdésre nemmel felel azzal még nem történt meg :)

Én a mosteni barátomba neten szerettem bele és nem társkeresőn keresztül hanem tök véletlenül egy játékban ismertem meg.Pedig ha nem neten ismertem volna meg akkor lehet nem is néztem volna rá elmentem volna mellette az utcán.

Bár messze lakik de mégse szakad meg a kapcsolat mert túlságosan szeretjük egymást az igaz szerelem kibírja a távolságot bármekkora legyen is :)

2010. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ez lehet, hogy butaság de én már vagy 1,5 éve levelezem valakivel. az biztos hogy nagyon fontos nekem és szeretem is,nem tehetek róla ez van.

sajna nagyon messze lakik, szerintem soha nem fogunk találkozni

2010. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm aki szerelmes volt egy srácba akit csak neten látott, később találkoztak és jártak is egy ideig.

Előfordulhat hogy élőben máshogy néz ki, neten lehet hogy csak az előnyösebb és jó sikerült képet teszi ki magáról.

Pl elég illúzióromboló ha találkozol egy csajjal akit neten ismertél meg és rohadt mély hangja van. Vagy nem látál róla egész alakos képet és kövér. Vagy túl magas.

2010. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hello! :-)


Én a barátommal neten ismerkedtem meg,már együtt vagyunk 3 éve és soha senkit nem szerettem ennyire,mint ŐT és nem is fogok!


22/lány

2010. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes azt is megkérdezni, milyen korban. Egy tiniszerelem simán lehetséges, abba belefér. Ha kicsit "megkomolyodik" az ember, akkor már nem, mert reálisabbak az igényei.
2010. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
igen lehetséges. én 4 hónapja levelezek egy pasival s még nem láttam élőben, de remélem hamarosan igen.
2010. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Holdtündér ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Én két hónapig msn-eztem napi szinten a jelenlegi élettársammal mielőtt összejöttünk. :)
2010. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!