Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak köztetek olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek olyanok, akik a párjuk családjában kívülállóknak, kvázi idegennek érzik magukat, mert nem úgy fogadtak el benneteket a párodék szülei, ahogy szerettétek volna?

Figyelt kérdés

a kérdésem nem kifejezetten az anyós-após helyzetre vonatkozik, hanem sima párok, szerelmesek családjaira is céloztam.


írjátok le, mi volt a probléma szerintetek, miért nem fogadtak el és be, miért nem szerettek úgy benneteket, hogy jól érezzétek magatokat köztük?



#család #beilleszkedés #elfogadás párok
2019. febr. 13. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem a páromék szülei azért nem szerettek,mert nem vagyok több diplomás nő,míg a parom az.

Ez minket nem zavart soha,mert én is megkeresem azt,amit ő,így elvagyunk,de a szüleik szemeiből süt a lenézés. Ez van,már nem érdekel:)

2019. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
párom*
2019. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte minden oké volt, utána elmentünk nyaralni (nem kevés összeg), persze ők felső 10 000, nekik az nem sok pénz, de én elvből magamnak fizettem, illetve csendben ezt ők is elvárták, de pont akkor szakított velem a párom, kidobott a lakásból, szóval gyakorlatilag nullán voltam. A kirándulásért nem kérték el a pénzt, mert úgy volt, hogy a szüleinek utalom majd át, de meghagyták, hogy maradjon nekem kaucióra,albérletre. Viszont utána bevágták (a hátam mögött, a páromon keresztül), hogy törlesszem le!!! Ekkora zsidóságot. Újra együtt vagyunk, de úgy érzem, tartozásom van, most már ciki felhozni, nem szívesen találkozom velük, kommunikációban nem jelesek.
2019. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Itt mifelénk èn vagyok a feket bárány. Imádom ezt a szerepet. Egész egyszerűen mert átlépem azokat a protokoláris határokat, amiket ők szabnak. Ebéd után bájolgás, ön és a családtagok fényezése a desszert. Én ebéd után elnyúlok a legnagyobb kanapén és alszok egy jót. Napközben többször méltatni illik (szerintük) az egyik családtag sportteljesítmémyét, mert ő fut. Én ezt se teszem, hanem döglök a kanapén és falom a sütiket. Amikor rám kerül a sor, akkor tele szájjal megkínálom egy szelet sütivel. Közös étkezéskor mindig azt mondják, hogy szedjek nyugodtan, amennyi jól esik. Hát én szedek! Szoktam játszani a gyerekekkel. Az én gyerekeim nem szemüvegben ülnek és Shakespeare-t olvasnak, hanem szaldgálnak, legóznak, játékokkal játszanak. Na, ez ebben a családban főbűn. Nem vagyok diplomás, csak egy építőipari cégem van, van, hogy melósban jelenek meg. Olyankor szikrázik a szemük! Szóval van egy középosztálybeli család, ahol az az elvárás, hogy a felső tízezer közül valónak kell látszani. A közös nagy családi welnessezések a legjobbak. Míg ők túrára fel kiáltással összeugranak és sétálni mennek, addig a feleségem a gyerekeim meg én a medencében áztatjuk a valagunkat. Kb húsz éve, amikor megismertem a lányukat egy rozsdàs lyukas kispolszkival mentem érte és vittem el randizni. A szülők úgy néztek rám, mint a savanyú párizsira! :D amikor egy filmet akartunk megnézni és kikértem az akkor még csak barátnőmet, akkor lejött a nevelőapja és azt mondta, hogy elvihetem a lányt moziba (8:00-kor kezdődött a film), de fél kilencre vigyem haza. Pont leért a csajom, mire áttszóltam a nevelőapja válla felett, hogy csak 45-50percünk van összesen, mert nevelőapu ennyit engedett. Gyilkos volt a tekintet! Amikor szálltunk be a kocsiba csak annyit mondta jól hallhatónak, hogy 50perc sokmindenre elég! :D
2019. febr. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!