Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt töltötök együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltötök együtt és mennyi idő alatt költöztetek össze?

Figyelt kérdés

Nem tudok kijönni a barátomból. Nagyon kevés időt tölt velem. Természetesen én tiszteletben tartom a határait, de mégis sokkal több időt foglalkozik a tanulmányaival/munkával/családjával. 1 éve vagyunk együtt, félévig éltünk együtt, majd szakított velem, hogy függetlenedésre van szüksége. 2 hónap múlva felkeresett, hogy velem akarja leélni az életét, gyereket akar tőlem, csak szünetre volt szüksége. Azóta külön élünk, de együtt vagyunk már 1 hónapja.

Az elején nagyon szenvedélyes volt, utána visszalankadt. Ha elmegyünk moziba, nem akarja hogy utána felmenjek, és ott aludjak. Ezt meg is értem, de ha csak napközben akar találkozni, egyetemen, meg kajálni valahol, az nekem nem kielégítő. Ő nem tudna velem tölteni otthon egy félnapot, mert menne dolgozni, írni a szakdogáját. Alig csókol meg, csak szájra puszit ad, vagy arcra. A szex pedig, néha már én kezdeményezem. A szüleivel régen jóban voltunk, együtt mentünk éttermekbe, hozzájuk vacsorázni, kirándulni. Azóta nem találkoztam velük, ő mindig felmegy kajálni, de engem soha nem hív. Nem szeretném számon kérni, mert ezek olyan dolgok, amiket magától kellene irányítania, tudnia. Megmondtam neki, hogy ez az utolsó esélyünk, mert én nem vagyok egy játék. Szóval most jelenleg párterápián gondolkodom. Olyan unalmas mellette, mint régebben soha, le szeretném ezt vele kommunikálni. Ezek mellett jól elvagyunk, sokat nevetünk, közös a humorunk, meg segítünk egymásnak mindenben, de nem érzem azt, hogy beletenne annyi energiát, amennyit kellene. Próbálom megérteni, hogy stresszel a diploma miatt, munkamániás, de nem hanyagolhat el!

Ti mit gondoltok? Szerintetek ez ami nálunk van, nem normális?

23/L


2019. febr. 14. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez így nem lesz jó.

32/f

2019. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy lenne jó?
2019. febr. 14. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Egyértelmű, hogy csak talomban tart, jó vagy néha társaságnak, meg szexre, de nem akar elköteleződni. Neki ez így jó, te vagy az, akinek ez nem jó. Egy párterápia nem segít azon, hogy neki ennyi elég belőled. A szerelmet nem lehet erőltetni.
2019. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem, hogy én akarok sokat, hogy én nem tartom tiszteletben a határait. Pedig nemcsak szerintem nem normális ez. Azt sem tudom már, hogy hogyan viszonyulna hozzám egy rendes pasi. Az milyen? Ellenben ezzel?
2019. febr. 14. 01:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, nem jó neked ez a kapcsolat, akkor miért vagy vele? Miért nem keresel egy normális pasit?
2019. febr. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En nem ertem, minek alazod meg magadat ennyire. Aranyfarka van ennek a faszinak, vagy mi az isten?

Nem szeret teged. Nem akar teged, de jo, ha valaki ugrik, amikor unatkozik vagy amikor ki kellene verni neki. Beijedt, hogy megint sizngli lett, es legyen valaki alappn addig is, te is jo leszel. Csak mar ügyel ra, hogy ne kerülj hozza tul közel es legközelebb mar könnyebben tudjon megszabadulni toled. Es es ez mind ott van elotted, nyilvanvalo, nem en talalom ki, mert gonosz vagyok vagy akarmi.

2019. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én meg tudom mondani, milyen az, ha tényleg akar téged. Pont ebbe csöppentem. Neten ismerkedtünk meg, elkezdtünk találkozgatni. Már az első találkozás óta az van a fejében, hogy "mi". Úgy alakítja a szabadidejét, hogy az NEKÜNK jó legyen. Kettőnkre gondolkodik, ha valamit tervez. Egyszerűen érzem azt, hogy akar engem. Még nem költöztünk össze, de teljesen olyan vele, mintha együtt élnénk. Ha bevásárolni megyek, akkor kettőnkre veszek és az ő hűtőjében is ott az a kaja, amit én szeretek. Ilyen apróságok, amiknek nagy jelentősége van.
2019. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!