Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cserbenhagyott az, akit szeretek, mert zűrbe keveredtem. Miért?

Figyelt kérdés
Elkezdett a lábam alatt forrósodni a talaj, ráadásul közvetve az a lány váltotta ki, akit szeretek, a szerelmem. És most jön a rossz része, nem áll ki mellettem, inkább lelép, inkább hagyja, hogy a baj tovább nőjön, le tudná állítani azokat az ismerőseit, akik a bajt okozzák, de nem teszi, inkább magamra hagy. Nem mondom azt, hogy nem bírom a harcot, mert bírom, és nagyon messzire vagyok képes elmenni, de ezt nem vártam tőle... Miért történt ez?
2010. júl. 1. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
azért történt mert minden nő krva
2010. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
kérdezd meg tőle, ezt csakis ő tudhatja
2010. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már nem szeret, mert ha szeretne leállítaná azokat akik a bajt okozzák (te állítod, hogy meg tudná tenni).
2010. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretne kiállna melletted.

Azt írtad ő váltotta ki a konfligtust...Nem írtad hogy barátnőd-e vagy csak szereted de nem vagytok együtt.Ha együtt vagytok mióta..A lényeg hogy lehet azért szította a tűzet és azért nem lép közbe mert így akar lepattintani :S

2010. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Timi: ) ***** válasza:

Azért mert fél,nem akar belekeveredni,én ha szeretek valakit kiállok érte,mellette bármi is legyen az.

Ő megfutamodott,az életben is pont ilyen lehet,nem csak párkapcsolatban,jobbat érdemelsz!

Bocsi!

23/L

2010. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem... milyen bajról van szó? 25L
2010. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Haverjai nekemjönnek, feljelentés egy félreértelmezett dologból, becsületsértés, rágalmak, ilyesmi. Én felveszem a kesztyűt, és a végén úgyis győzni fogok. De az fáj, hogy valamilyen szinten a lány indította ezt el.
2010. júl. 1. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy azért lépett ki a kapcsolatodból, hogy azok az emberek leszálljanak Rólad??
2010. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem, akkor miért mondana hazugságokat rólam?
2010. júl. 1. 19:19
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor egyértelműen egy hülye szuka és kiakar veled szurni. (én voltam az elöző hozzászoló) hagyd a fenébe a lányt, mert nem éri meg. Ezt az ügyet meg probáld elintézni, és sztem verekedés nélkül hogy senkinek ne essen baja.
2010. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!