Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többször kaptam hazugságon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször kaptam hazugságon, ès ő van felháborodva, hogy kutakszom. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Okè. Szóval. Tudom, hogy nem szèp dolog kutakodni, de okot adott rá. Nem rèszleteznèm, a lènyeg, hogy többször kiderült először üzenetek/előzmènyek olvasgatása után, hogy a kèpembe hazudott, eltitkolt dolgokat. Nem csalt meg, de számomra fontos határokat lèpett át. Mindig megígèrte, hogy nem lesz több ilyen, mègis megtette. A párom, aki a jegyesem is most 29 èves fèrfi. Èn 22 èves lány vagyok.

Kutakodtam az üzenetei között, ès kiderült, hogy az egyik nagy balhènkat egy nagyon nem illetèkes szemèlynek kitárgyalta, aki ócsárolt engem. Elmondtam a páromnak, hogy elolvastam az üzenetet, ès szeretnèm ezt megbeszèlni. Nem kiabáltam, nyugodt voltam, csak szerettem volna tisztázni, tekintve, hogy kb heti szinten látjuk azt az embert, aki csúnyákat mondott rólam. A párom azt mondta, hogy rosszzl esik neki, hogy másodjára kutakszom, ès nem tud bennem bízni. Mondtam neki, hogy nálam ugyanez a helyzet, mert többször hazudott, ès nehezen bízok meg benne. Azt ajánlottam neki, hogy legyen ez az utolsó eset. Egyikünknek sem jó ez. Ha újra hazugságon kapom, szakítsunk. Ha újra kutakodáson kap, szakítsunj. Az volt rá a válasza, hogy gondolkodnia kell, ès nem tudja mi legyen. Rengeteg dolgot megbocsájtottam neki, sosem hánytorgatom fel, csak amikor nem èrti hogy mièrt vagyok bizalmatlan. Bennem van a hiba? Túlságosan szeretem, ès ő is szeret, de úgy èrzem nem ezt a bánásmódot èrdemlem. Mit tegyek? Nem bírok szakítani vele, meg akarom oldani, de nem tudom mit lehetne tenni. Elnèzèst a helyesírási hibákèrt, nagyon feldúlt vagyok. Az èjszaka közepèn nincs senki akivel ezt megbeszèlhetnèm, ő pedig dolgozik, ès nem hív fel.



2019. febr. 15. 01:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Bár nem értem mi köze a hardverekhez, de. A kutakodás tényleg felettébb undorító dolog, a másik engedélye nélkül.


Röviden: Ha nicns meg a bizalom, ráadásu,l egyikőtöktől sem, akkor felejtsétek el egymást.


Hosszan: Nyilván nem ismerünk titeket, ezt nektek kell tudni, hogy érdemes e mégtöbb időt elpocsékolni, vagy élni is akartok. Ha nincs meg a kellő bizalom egymás iránt, akkor felesleges erőltetni. Ez a kibeszél dolog.. nyilván, mint rengeteg dolgot, ezt sem tudjuk: Mikor, miért és mit beszélt ki. Viszont az embernek hadd legyen már meg az a szabadsága, hogy kiadja azt, ami idegesíti és annak, akinek akarja. Persze, tök rossz, hogy esetleg másképp ír ott le téged, mint mikor veled beszél.. de lehet, hogy pont ezért? Magamból kiindulva, én azért beszélem ki az ilyen dolgokat barátokkal(szűk kör), hogy egy szemtől szembeni vita helyzetben ne leüvöltsem a párom, mikor már felidegesített. Én is mondtam olyan dolgokat, amiket utólag megbántam, de természetesen nem gondoltam komolyan, ha komolyan gondoltam volna, már nem lennénk együtt. Gondolom ez állhat a dolog mögött. Viszont mint írtam, ebben csak Te tudsz magadnak segíteni, illetve olyan személy(ek), akik ismernek titeket jól.

2019. febr. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
75%

Ő megcsal,te meg kutakszol.Mi a baj?

Lépj félre te is.

Vagy hagyd ott.

Story end.

2019. febr. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

#2-es. Nem csalta meg, de ezt írta is. Ergo alaptalan lenne a félrelépés. Inkább a hazugság-kutakodás szál van(nem sokkal jobb).

-


Hazudni "nem szép dolog".. persze sokat nyom a latba, hogy milyen dologban. Most egy ilyen kibeszél kategória miatt nem kell hisztizni. Ő ilyen, ismered.. hiszen a jegyesed. Egyelőre az ismert információk alapján egy matekegyenlettel ismertetném a dolgot:


Kibeszélés < Kutakodás

2019. febr. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Telepitsd ujra a parodat
2019. febr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 hypno ***** válasza:
68%

Ha az éjszaka közepén egy hardveres témába ilyeneket irkálsz ahelyett hogy aludnál, akkor biztosan benned van a hiba.


Amúgy meg a te kapcsolatodat megette a fene. Kár rugózni. Ha bizalmatlanok vagytok egymással, akkor csak idő kérdése, hogy szakítsatok, mert ez csak rosszabb lesz, jobb nem.

Szóval ezt nem kellene halogatni.

2019. febr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Az én exem ugyanilyen hazudozó volt. Döntsd el, hogy életed végéig minden nap találgatni akarod, hogy most hazudott-e vagy sem, mert megváltozni nem fog. Nálunk is még neki állt feljebb. Minél tovább maradsz vele, annál többet hazudik majd a képedbe. Kiábrándító.
2019. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Te se bízol benne,ahogy írtad okot adott rá.Tök mindegy most hogy mivel.Bizalmat nagyon gyorsan el lehet veszíteni.De ő sem bízik benned,és ha eddig igen,akkor ezzel a kutakodással most el is érted,hogy ne is tudjon.Ő hazudik,Te kutakodsz.Neki lehet meg van az oka,ez után a leírás után Most megállapodtok,aztán egymâst ellenőrizgetitek,hogy tartja-e magát.Ennek az egésznek semmi értelme.
2019. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Minden párkapcsolatban vannak olyan dolgok, amik a másikban nem tetszenek. Mindenkinek vannak olyan tulajdonságai vagy szokásai, amitől a másik a falra mászik.

De míg a nők többnyire a férfi szemébe mondják ezt, addig a férfiak inkább magukban tartják, méghozzá két okból:

1. Nem akarnak belőle veszekedést

2. Nem szeretnek beszélni az érzelmeikről

Viszont ezek a dolgok egy idő után felgyűlnek és ha nem akar az ember belebolondulni, akkor ki kell, hogy adja magából. Erre jó, mikor az ember elmegy sörözni a haverokkal és kibeszélik a nőket. És oké, lehet, hogy előadja, hogy "Te hallod, múltkor a Timi már megint besértődött, mert nem jöttem rá, hogy azért mérges, mert a kolléganője ugyanolyan cipőt vett, mint az övé. Tiszta hülyeség ilyenen kiakadni." de attól még szeret!

Most jobb lenne, ha veled kiabálna?


A kutakodás nem szép, de ha a hazudozás túlmegy egy ponton, akkor érthető. Az én páromnak is voltak olyan hazugságai, ami miatt kicsit kutakodtam utána (nem a levelei közt, de akkor is).


Beszéljétek meg, de ha ilyen bizalmatlanság van, akkor nem hiszem, hogy jó ötlet tovább folytatni. Pláne, hogy még fiatalok vagytok.

2019. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg úgy akarsz élni hogy azon kell filózz "most vajon hazudik vagy igazat mond"? Ha a "nagyon nem illetékes személy" egy csaj, akkor nincs min töprengeni.
2019. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Én exem is ilyen mániákus hazudozó volt.. Először csak kevesebbet, utána meg folyamatosan csak hazudott és hazudott. És akkor is neki állt feljebb, minden egyes alkalomnál. Persze én nem kutakodtam, de lebuktatta saját magát.. Áh undorító. Amit nálam megtanultam. Nem változnak az emberek, csak leveszik a maszkot.
2019. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!