Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vagy inkább semmit?

Figyelt kérdés

Egy közeli ismerősöm mesélte nekem, hogy öcsém barátnője, aki lassan a menyasszonya lesz, egy eléggé nagy titkot őrizeget, amit ismerősöm is tud. De azt mondta, ne haragudjak nem mondatja el nekem, öcsémnek meg pláne nem mert ő nem szól bele kettejük kapcsolatába. Hát én sem szólok de most nagyon fel őrölte az agyam, hogy miről lehet szó. De biztosan komoly dologról, mert ismerősöm azt mondta ha öcsém tudná, úgy ki vágna a barátnőjét mint azt a bizonyos macskát. Kértem, hogy nekem legalább mondja el de nem hajlandó.

Mit tegyek? Szóljak tesómnak, hogy kicsit érdeklődjön jobban a lány utan? Vagy faggassam ki az ismerősöm mindenképp? Vagy hagyjam, hátha sose derül ki? Ki mit tenne? A testvérem javát akarom, de nem.tudom mi tevő legyek.


2019. febr. 16. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez akkora titok, és ennyi idő alatt nem mondta el a csaj öcsédnek, akkor nyilván olyasmi, ami kizárná kettejük között a kapcsolatot, vagy egyértelmű belőle, hogy a csaj nem szereti (pl megcsalás). Mindenképpen mondd el öcsédnek ha jót akarsz neki. Ha egy random ismerősötök tud róla, akkor sokkal többen is. Inkább azelőtt derüljön ki, hogy megkéri a kezét. Ebben az esetben nem az a jó öcsédnek ha együtt él egy olyan emberrel, aki titkolózik előtte vagy nem szereti. Engem nem érdekelne, hogy "elrontok" egy kapcsolatot, azt már rég megtette a csaj. Ha mondjuk megcsalta vagy hasonló akkor ez már nem is egy értelmes párkapcsolat.
2019. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem, hogy szóljak öcsémnek. Anyáék is, én is szerettük a lányt, mai napig is de bennem volt mindig egy olyan érzés, hogy valamit nem mond el. De én sose foglalkoztam különösebben a dologgal, egészen addig amíg egy este nálunk voltak, kacagoztunk, beszélgettünk és szóba jött egy olyan szomszédunk aki egyben barát is, hogy olyan a munkahelye, hogy ha bárkiről meg akar tudni valamit, azt meg is tudja. Erre öcsém barátnője kikelt a képiből és kezdett hisztizni, hogy akkor róla is meg tudná mindent ha akar? És mi van ha róla is ki talál valamit majd el kezdi hiresztelni? Ez milyen barát? Aztán férjem rá vágta, hogy ne idegeskedj ha nem vagy hibás. Akkor én is kicsit furcsálltam de aztán nem foglalkoztam vele. Utána férjem füle hallatára mondta tesómnak, hogy jó volna már végre anyuciról leszokni, holott csak naponta fel hívja anyát mert külföldön dolgoznak. Másképp nem anyuci pici fia öcsém. Meg azt is ki kötötte, hogy most anya helyett az ő anyja megy dolgozni velük idén, oda ahova anya már több éve jár, csak úgy ki jelentette, hogy idén anyukája megy. Most meg ez, hogy valamit titkol. Tehetetlennek érzem magam, pedig látom és tudom, hogy ez nem helyes.
2019. febr. 16. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ismerős tud vmit, amit pont az öcséd nem tud. BIztos, hogy létezik ez a vmi? Ok, hogy a csaj kikelt, hogy mit tudnak meg róla, de valóban van alapja ennek a sztorinak?
2019. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vok, végül volt alapja a titoknak?
2019. szept. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, volt. Pont most a napokban derült ki. A csajszi 20 evesen össze jött egy 60 éves családos férfival titokban, majd ki derült és volt nagy cirkusz emiatt, meg öngyilkossági kísérlet s ilyenek.. ☹️

Öcsém most próbálja meg emészteni, hogy hogyan tovább.. Mentségére legyen mondva, ez a sztori évekkel ezelőtt történt, amikor még nem is ismerte öcsém öt, de akkor is meg rázó valamilyen szinten.. Nem tudom mi lesz velük. Majd el dől.

2019. okt. 20. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vok

Komolyabbra gondoltam... De persze, eléggé fura helyzet a 20-60 felállás. Köszi, hogy írtál.

2019. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!