Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mindig csak tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindig csak tökéletes állapotban mutatkoztok a párotok előtt?

Figyelt kérdés

Kezdem néha azt hinni, én vagyok az egyetlen, aki nem.

Ha nem megyek sehová aznap, nem festem ki magam.

Otthon többnyire cicanacit vagy farmert hordok, meg olyan pólókat, amiket utcára már nem vennék fel.

Van egy farmerem, ami több helyen lyukas, már csak a jóindulat tartja össze, azt szoktam felvenni, ha takarítok, vagy olyasmit csinálok, ami kosszal járhat, mivel nem kár érte. A párom még egyszer sem szólt semmi rosszat erre.

Illetve reggel katasztrofális volt a hajam, mert holnap már meg kell mosni, de erre se szólt semmit, csak annyit, hogy az én dolgom (szárazsamponnal helyrehoztam végül).


Olyan sokan mondják, hogy az ilyesmi végül megcsaláshoz vezet, ha az ember lánya sokszor mutatkozik nem reprezentatív állapotban a párja előtt, mert a férfiak vizuális típusok.


2019. febr. 16. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

nem


egyrészt nincs tökéletes állapotom


másrészt nincs párom

2019. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

A pasik sem szmokingban vannak otthon.

Viszont a szakadt, koszos ruha kerulendo.

2019. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Amíg a pasik úgy eleresztik magukat otthon hogy csak na, addig engem sem zavar ha otthon kicsit slampos vagyok. Inkább az zavar, hogy míg másoknál nem sok különbséget látok, nálam elég nagy a kontraszt.
2019. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Egy szintig engedd el magad nyugodtan . ( lyukas naci, szétnyütt póló kerülendő azért, az igénytelen nő érzetét kelti. És nem csak a pasikban)
2019. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Páromnak sokkal vonzóbb vagyok pizsiben vagy melegítőben, mindig mondja. Mivel együtt élünk nem is tudnám elérni, hogy mindig tökéletes állapotban lásson. Reggelente vagy lefekvés előtt csak egy fokkal vagyok szebb, mint egy zombiapokalipszis. :D

Szerintem nem kell olyannal összejönni, akinek ez probléma. Nyilván meg kell őrizni meg ki kell engedni néha a szexiséget, de aki azt várja el, hogy full sminkben, kisestélyiben legyek minden nap az nem normális. Engem ugyan úgy nem zavar, ha lyukas mackóban meg 10 éve kukába való pólóban van éppen mert koszosabb dolgot csinál.

Maximum akkor probléma ez, ha tényleg mindig így járkál valaki.

2019. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Én mindig törekedtem rá, h otthon is csinos legyek, amai napig is. Szakadt, koszos ruha kilőve. Olyan már kicsit megfakultabb ruha, szoknya, póló, kényelmes leggings, amit már azért utcára nem vennék fel (oda csak újak/újszerűek).

Hajam rendben legyen, smink azt nem, ha elmegyek otthonról, akkor igen, de csak minimális, a vakolat/maszk nem tetszik.

Mire a férjem hazajött, előtte gyorsan mindig rendbeszedtem magam, megmosakodtam/megfésülködtem, mert főzés miatt csupa gőz lettem, ha a főzés/takarítás miatt pecsétes lett a ruha kicseréltem, szal fini kaja és egy csini nő várta. :)

Nekem ez alap követelmény magamtól.

2019. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Sose öltözöm ki otthonra, kényelmes, de nem szexi darabokat hordok, amiket már utcára nem veszek fel. Én magam viszont mindig ápolt vagyok, minden nap hajat is mosok, fürdök, ápolt a körmöm, és a pizsis napokon is borotválom a testem. A smink nálam a szemceruzát jelenti, más vakolatot nem szoktam használni, de parfümöt igen. Ezeket itthonra is használom. A hajam alapból kócos lobonc, így sokat nem kell vele foglalkozni.

Szóval nem vagyok tökéletes, de ápolt igen. Még sose volt ebből gond, minden párom imádta ezt.

2019. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Nadrágot utcára nem hordok, így csak melegítőim vannak, ezeket próbálom akciósan beszerezni, és nem dobom ki őket, ha mondjuk takarítás közben a térdére cseppen egy kis domestos és ott kifakul.


Felsőből én simán hordok lyukasat, mert nekem minden ruhám kilyukad :D, itthonra meg nem fogok külön garnitúrát beszerezni. Most is egy sima sárga spagettipántos felső van rajtam, aminek a háta közepén (???) lett egy pici lyuk. Ez nekem pont jó arra, hogy a kanapén feküdjek benne.


Egyetlen felsőm van, ami nagyon kritikán aluli, az pont nem lyukas, de az életem felsője, mert minden haj -és lakásfestéshez azt veszem fel 15 éve, az úgy is néz ki. Az a munkás felsőm.


Egyébként mi nők is vizuálisak vagyunk, különben nem Colin Firth játszaná Mark Darcy-t szexis öltönyben, hanem lehetne Steve Buscemi is munkás overállban.

2019. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
A napi fürdés (vmikor többször is, de inkább tusolás), szőrtelenítés, parfüm, testápoló, tiszta haj, ápolt körmök ezek alap ápoltság 7-es. :)
2019. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Mivel együtt élünk, làt smink nélkül, lát kócosan.Pizsamàban nem, mert mindketten csak köpeny van rajtunk este, ruha nélkül alszunk.

Nem kisestélyiben vagyok itthon, de foltos/szakadt ruha nincs rajtam.Ő sem öltönybe megy ki az udvarra füvet nyírni, vagy a múhelyben tevékenykedni, de koszos, szakadt ruha rajta sincs.

A lànyom sem iskolai cuccban màszik a cseresznyefàra, de nem is szakadtban.


Érdekes, nekem is van egy felsőm, a vilàgért ki nem dobnàm. Ebben festettem a kaput, minden évben festéskor az van rajtam.

2019. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!