Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet meg tudni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet meg tudni hogy a jelenlegi párom aki pár hónapja lett élettarsam jobban szeret-e engem mint exét?

Figyelt kérdés

Az exével 7évet volt együtt el is jegyezte de a csaj más dolgokra vágyott mint ő és állítólag ezért szakitot vele. Velem van pár hónapja és nem tudom engem képes lenne-e úgy szeretni mint exét szerette és ha igen miből vagy hogyan tudhatnám meg.

Akik már ilyenben tapasztaltak azok válaszait köszönöm előre is.



2019. jan. 17. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Hàt pl.onnan hogy veled van
2019. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Pár hónapja van veled ès ilyeneken rágódsz? !

Jó lenne ha ezt a nagy eljegyzésii dolgot az emberek átfordítanák a valóságba, ugyanis az eljegyzés még semmire nem kötelez, nincs utána kötelező esküvő. ( még jó, egyébként....)

Van barinőm, akit már 3 külömböző srác jegyzett el, és még mindig nem ment férjhez ;)

2019. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is dilemma volt. Aztán rájöttem, hogy hülyeség ezen gondolkodni. Velem van és kész. Ennél több bizonyíték nekem nem kell.

Másrészt a múltjának a része, nyilván nem kérhetem, hogy törölje ki. Ott is volt eljegyzés. Én elfogadtam, így szerettem belé, vállaltam az egészet úgy, ahogy van. Innentől kezdve, őszintén, nem mindegy?

Veled van, nyilván téged szeret és kész. :)

2019. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy veled van nem biztosíték már arra,hogy azért mert úgy szeret.


HIogyan tudhatnád meg?Sehogy.A házasság biztosítèk,hogy ketten együtt maradnak életük végéig?


Sztem kérdezd meg a pasidtôl.Jobban szeretsz,mint az exet?

2019. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Csak az is zavar hogy az exe miatt foglalkozott a saját szüleivel mert nem akart előtte magyarázkodni hogy miért utalja őket.

Én velem viszont úgy volt hogy inkább magyarázkodik de többé senki kedvéért nem teszi meg hogy csak azért törődik a szüleivel mert nem akar magyarázkodni hogy utalja őket. Ez nem számít bizonyiteknak hogy őt jobban szerette és senki mást nem fog annyira komolyan venni és szeretni se?

2019. jan. 17. 14:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez azt jelenti hogy tanult a hibáiból,és veled közös életet akar,nem a családnak magyarázkodni,és megfelelni.Holott veled él.
2019. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy ne hasonlítgasd magad az előzőhöz.Vele szakított,ezért lehet most veled.
2019. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az exe dobta és nem fordítva.

Ő sose akarta elhagyni a volt párját hiszen el akarta venni feleségül.

2019. jan. 17. 14:12
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen. A következő nőjét pedig még jobban fogja, ha nem tesz fel neki ilyen kérdéseket.
2019. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy veled őszinte és nem játsza meg, hogy törődik a szüleivel, az jó jel.

Hiszen teljesen önmaga mer lenni melletted. Szerintem felesleges aggódnod.

2019. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!