Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak? Szeret, de mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Szeret, de mégsem?

Figyelt kérdés
A párommal hét hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem és boldoggá tesz. Viszont míg én beengedtem a teljes életembe (család, barátok) addig én nem ismerem se a családját, se a barátait. Elmondása szerint még senkit se mutatott be a családjának a volt párjai közül sem. Teljes mértékben odaadó, sokszor csinálunk közös programokat (kirándulás, kiállítás), de mindennek ellenére sokszor úgy érzem ki is zár az életéből (nagyon ritkán alszunk együtt). Nagyon komoly és korrekt férfi, régebb óta ismerem és nem ez a ha nincs ló jó a szamár is típusú ember. Lehet ennek magyarázata vagy szimplán csak ilyen?

2019. febr. 18. 21:00
 1/5 tiril ***** válasza:
100%
Hát valami oka biztos van, hogy nem vitt még magához és nem mutatott be szüleinek, 7 hónap után már meg kéne történnie. Nem feltétlenül gondolnék rosszra, lehet hogy csak szégyell valamit vagy valakit otthonról.
2019. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyet értek. Most ezen ne sértődj meg kérdező, nem annak szánom de nem lehet hogy téged szégyell? Ilyen esetekben még ez fordulhat elő.
2019. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Vagy csak nincs olyan jóban a családjával,furák,ìtélkezős fajta,nem kedvesek.És még ezer másik ok,ahogy emberek is különböző módon gondolkodnak.Nem feltétlen Téged nem szeret vagy szégyel.
2019. febr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban aggasztana, hogy ritkán alszotok együtt.

Egyetértek a többiekkel, lehet hogy a caalád csak fura és valahol szégyelli.


Miért nem alszotok együtt sűrűbben? Milyen gyakran találkoztok?

2019. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És fel van vállalva a kapcsolatotok nyilvánosan? Mert a család egy dolog, de barátok, ismerősök totál más téma. Ha nem is bemutatva egymásnak, de tudják, hogy van valakije? Hány évesek vagytok?
2019. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!