Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan honnan tudják ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan honnan tudják ilyen pontosan, hogy mennyi emberrel feküdtek le? Ilyen jó a visszaemlékező képességük, vagy. Könyvelést vezetnek?

Figyelt kérdés

Csak mert meglepett, hogy ilyen tízen-huszonvalamennyis számoknál is pontosan emlékeznek.

Kort és nemet is írjatok ha lehet. Illetve ha mód van rá így anoniman az együttlétek számát.


2019. febr. 20. 10:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy mások honnan tudják, de ha magamat nézem: nem kefélek össze-vissza és nem vagyok olyan vén, hogy ne emlékezzek.
2019. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sajnos jó az emlékező képességem. Hiába kellenek már a labujjaim is a szamolashoz, név szerint is emlékszem azokra akik valamilyen szempontból az (elő)életem részei voltak. Legyen az egy hosszabb kapcsolat vagy egy futó kaland.
2019. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk onnan, ha nem fekszel le fűvel

-fával, akkor pontosan emlékszel.

2019. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
12%

Vagy túl "öreg" vagyok, vagy túl "fiatal", de nem értem, miért kell ennyire túldimenzionàlni a szexet.

A szex az szex, egy kölcsönös örömszerzés, ahhoz szerelem sem kell.

A kapcsolat az kapcsolat, egy komolyabb szint.

Tényleg nőként nem értem, miért ne lehetne élvezni a kalandokat, az Életet?

2019. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt pl. nem tudnám megmondani, hogy hány fèrfival ismerkedtem, de miért ne emlékeznék azokra, akiket annyira közel engedtem magamhoz, hogy hajlandó voltam lefeküdni velük? Számomra az ilyen férfiak jelentettek valamit, azt sajnálom ha valaki mindenféle jelentéktelen emberrel összefekszik, nem tudom elképzelni, hogy mi a jó abban.
2019. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem nehéz megjegyezni 1! És ő lesz a férjem.
2019. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
18%
Meg gondolom az első vàlàsod is...:)))
2019. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
87%
Már miért lenne válás? Szerencsére nem ilyen élet megunt hozzállással rendelkezem ;)
2019. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem voltam és vagyok életunt.

Tudnàd, hogy hàny nős férfinek tetszett az, hogy nem mondtam nemet szinte semmire, amit a feleség otthon elutasított...Igen, sok nős férfi keresi máshol a testi örömöket, és vannak nők, akiket ez nem zavar.

Persze lehet, hogy ti pont kivételek lesztek, de hidd el, hogy nagyon sokmindent làttam màr.

De sok boldogsàgot kívànok, őszintén.

2019. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem fekszik le fűvel-fával az simán tudja, hiszen azzal fekszik le, akivel kapcsolata van, arra pedig simán lehet emlékezni. Aki meg halmozza az élvezeteket, az leginkább csak saccol, hogy hányan voltak.

Mellesleg olyan nő nekem nem kellene, akin 30 éves korára már több, mint húszan végigmentek...

2019. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!