Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan honnan tudják ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan honnan tudják ilyen pontosan, hogy mennyi emberrel feküdtek le? Ilyen jó a visszaemlékező képességük, vagy. Könyvelést vezetnek?

Figyelt kérdés

Csak mert meglepett, hogy ilyen tízen-huszonvalamennyis számoknál is pontosan emlékeznek.

Kort és nemet is írjatok ha lehet. Illetve ha mód van rá így anoniman az együttlétek számát.


2019. febr. 20. 10:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok egy be fásult nő, és boldog mellettem a párom, nincs unalmas életünk. Szóval nem aggódom, neked sem kell helyettem :) köszönjük szépen.
2019. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

El tudok számolni kettőig elég könnyen, sőt, emlékszem arra, ha valakivel több évig párkapcsolatban voltam.

Hogy az ilyen "huszonvalamennyisek" hogy csinálják, azt nem tudom.

2019. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%

Aki annyival összefeküdt, hogy könyvelés nélkül a pontos szàmot se tudja az azért ritka szànalmas.

33/N, 7partnerem volt 24 éves koromig bezàrólag.

2019. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
51%

Onnan tudom, mert 11 embert nem nehéz észben tartani, plusz okkal feküdtem le velük, nem holmi jött-ment "nevétsetudom" emberek.

30N

2019. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%

Névre évre pontosan tudom kivel voltam.

A ruhát is megmondom, ha picit kutakodok az emlékeimben.

Sok esetben túl jó a memóriám.

Pedig én is elég öreg vagyok már.

2019. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként ez nagyon szomorú számomra. Az, hogy valaki sok emberrel fekszik le, teljesen rendben van. Na de olyan emberekkel, akikre utána nem is emlékeznek? Ennyire mindegy, hogy kivel? Oké, ne romantikázzuk túl a szexet, na de VALAMIT csak kellene jelentenie annak, akivel az ember lefekszik, nem? :/
2019. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én emlékszem rájuk, nem volt sok és minddel ismerkedtem valamennyit mielőtt lefeküdtünk. Amúgy vezetek róla egy listát is a telefonomban.

Van egy férfi ismerősöm, ő például fiatalabb korában nagyon sokszor járt prostinál, akár hetente többször is és gyakran váltogatta őket. Neki például fogalma sincs róla hány nővel volt, de nem is emlékszik, kb. lehetetlen lenne ezt számon tartani. Egy másik nőfaló ismerősöm szintén nem tudja a számat de nem is érdekli, ő nő mániás, kb lehetetlen lenne az ő esetében is.

2019. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

A kérdés logikus, de az meg szomorú, hogy valaki nem emlékszik rá, mert olyan sok volt... én még 3-at se mondhatok, mert ebből 2-vel nem szexeltem, csak csókolózás meztelenül, mert egyszer nem volt óvszer, egyszer meg nem állt fel. Szóval csak 1.

28F

2019. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok, mint a 12-es, ha nem akarok, is emlékszem.

Leginkább azért, mert rohadt jó a dátum és a névmemóriám. Igen, azt is tudom, ki kb mikor (napra nem, de év, hónap igen) volt, hol volt, és hogy hívták. Mind a 35-öt.

2019. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 30+ de pontos számot sajnos nem tudok mert már nem emlékszem. Amikor megismertem a férjem az agyam nyomott egy stornot. Javarészüket ismertem egyébként, baráti társaságból, munkahelyről, suliból stb kerültek ki, talán 1-2 volt aki olyan igazi akkor ismertem meg egyéjszakás volt. Ha nagyon szeretném tudnék konkrétumot mondani számmal, sorrenddel de a helyzet az, hogy ennyire nem érdekel a dolog. Amúgy 20-ig nagyjából számon tartottam de utána már nem. Ami az egészben vicces, hogy volt egy ember, egy, akire évekig nagyon vágytam és vele sosem jött össze, egy hajszál választott el tőle. :)
2019. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!