Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan honnan tudják ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan honnan tudják ilyen pontosan, hogy mennyi emberrel feküdtek le? Ilyen jó a visszaemlékező képességük, vagy. Könyvelést vezetnek?

Figyelt kérdés

Csak mert meglepett, hogy ilyen tízen-huszonvalamennyis számoknál is pontosan emlékeznek.

Kort és nemet is írjatok ha lehet. Illetve ha mód van rá így anoniman az együttlétek számát.


2019. febr. 20. 10:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
56%
Mivel egyenként nő, nem nehéz megjegyezni...
2019. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Sokáig pontosan számon tartottam, 19 évesen kezdtem, most vagyok 25.

4 évig mondhatni évente volt 1 db plusz, aztán az utóbbi évben ilyen-olyan okokból kifolyólag belementem egy 1 éjszakásba, és onnantól befutott még pár ilyen. (Pedig nem akartam igazán, csak nagy volt a nyomulás, pasim meg régóta nincs.) Direkt vissza sem emlékszem rájuk. Egy éjszakásra senki nem büszke szerintem.

Mondjuk ha valaki kérdezi, hány pasival voltam, azt még régebben sem válaszoltam meg, nemhogy most, amikor már valóban lehet ítélkezni.

2019. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hány emberrel randiztam. Első 5-öt tartottam számon. Viszont első vagy második randi után eltudtuk dönteni lesz a folytatás. Ha nem akkor fölöslegesnek tartottam a szexet. Én személyszerint életem során 7 emberrel feküdtem le. Amit még így is nagyon soknak tartok. Mázlimra a 7. partnerem azóta a férjem lett. Már nem is tervezek életem során mással lefeküdni. N
2019. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!