Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az hogy ha én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy ha én egy bántalmazó kapcsolatban voltam egy férfival, akkor az előző barátnőjével évekig jól bánhatott?

Figyelt kérdés
Én csak pár hónapot bírtam emellett a férfi mellett. Volt úgy hogy mondta azt hogy ha hideg van, ki se menjek a házból, meg ha eszek a kenyérből ne hagyjak ott semmit stb. Volt úgy a nyakamat hátulról megfogta.
2019. febr. 20. 17:02
 1/2 Karena26 ***** válasza:
40%
Biztosan ugyanígy bánt az előző barátnőjével is. Ez egy beteg ember, akinek lételeme az erőszak. Sosem fog megváltozni (max akkor, ha tiszta szívből megtér).
2019. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazán örülünk, hogy végre sikerült a pasit otthagyni, de így posztumusz felesleges kérdésekkel elárasztani az oldalt, olvastuk annó éppen eleget az írásaid.
2019. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!