Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom vacsorázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom vacsorázni viszi egy lány barátját?

Figyelt kérdés

Nem különleges alkalomra, hanem csak úgy.

Illetve elmennek egész napra együtt túrázni, szórakozni, valamint akár haza is felhozza, ha itthon vagyok, ha nem.

Nekem nincsenek ellenkezőnemű barátaim, mivel féltékeny.


Mások szerint ez teljesen rendben van.


25N, 32F, 29N


2019. febr. 20. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem normális. Nem az ellenkező nemű baráttal van a fő gond, hanem az, hogy neked tiltja ugyanezt.
2019. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha neki lehetnek ellenkező nemű barátai, akkor neked is. Ha féltékenykedik, egész nyugodtan megmondhatod neki, hogy "nincs okod az aggodalomra, ahogy nekem sem akkor mikor x-nal vagy, nem?"


ill. esetleg hagyd hogy ismerje a férfi barátaidat.


azt, hogy hogy viselkednek egymással mi nem látjuk, ez lehet normális baráti viszony is,hiszen akkor is felviszi ha ott vagy, de lehet több, ok az aggodalomra, ezt ennyiből nem lehet megállapítani.

2019. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha ennyire szarik bele, hagyd a fenébe.

32/f

2019. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Semennyire sem normális.

Szimplán hülyére vesz.

2019. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Aha, szóval konkrétan arról van szó, hogy nemcsak vacsorázni viszi, hanem folyton együtt vannak és sokkal tartalmasabb programokat csinál vele, mint veled. Nagyon úgy néz ki, hogy ez az ember nem a te "párod", hanem azé a lányé. Te csak egy lakótárs vagy, akit néha meg szokott dugni.
2019. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Hogy mi???
2019. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
#5ös-nél a pont
2019. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Mibol gondolod hogy ez a pasi a te parod? Mert neha hazajar es teged is megdug?

Komolyan nekem kinos olvasni az ilyeneket.

2019. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 D. Brasco ***** válasza:
33%
Felnőtt meglett nők milyen mélyre képesek süllyedni........
2019. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
A kettős mérce sokkal nagyobb probléma nálam mint az ellenkező nemű barátok. Nekem is vannak ellenkező nemű barátaink és igen, van, hogy beülünk valahová enni amikor találkozunk, van, hogy elmegyünk kirándulni, van, hogy átmegyünk egymás lakására, ezek alap probramok baráti körben szerintem és egyik se minősül intim dolognak, amit az embernek csak a párjával kéne csinálnia. Az azonos nemű barátaimmal is alap dolgok ezek a programok, most akkor máshogy kéne kezelnem a barátaimat aszerint, hogy mi nemük? Ez annyira szánalmas. A páromnak is vannak ellenkező nemű barátai, ők is csinálnak együtt programokat. Nyilván közösen sokkal több programunk van, mint külön a barátainkkal, de azok is kellenek szerintem.
2019. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!